معاون استاندار کرمانشاه: اقدامات بسیج سازندگی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است

به گزارش ایرنا؛ روابط عمومی استانداری روز پنجشنبه به نقل از رضا رحیمی در جلسه پشتیبانی از الگوهای طرح جهادی هجرت افزود: از مصادیق اقتصاد مقاومتی بحث استفاده از ظرفیت ها و توجه به توانمندی های داخلی است که در این راستا بسیج سازندگی با برنامه هایی که در زمینه اجرای طرح های مختلف در استان داشته الگوی بسیار مناسبی برای اقتصاد مقاومتی است.
وی تصریح کرد: بسیج سازندگی علاوه بر برنامه هایی که در جهت اقتصاد مقاومتی دارد در زمینه توانمند سازی دانش آموزان و دانشجویان نیز تلاش های ارزشمندی انجام داده که جای تقدیر دارد.
رحیمی ادامه داد: طرح هجرت از بهترین مدل هایی است که در جهت توانمند ساختن جوانان در عرصه های مختلف فعالیت های ارزشمندی داشته است.
وی گفت: در استان کرمانشاه آمادگی کامل برای در اختیار گذاشتن امکانات مورد نیاز بسیج سازندگی وجود دارد و دستگاه ها باید در این زمینه همکاری و هماهنگی مناسبی با بسیج سازندگی داشته باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه اظهار داشت: کشور نیاز به کار و سازندگی در عرصه های مختلف دارد لذا فعالیت ها و اقدام های بسیج سازندگی را برای اجرای طرح های مختلف باید ارج نهیم و زمینه را برای فعالیت هر چه بیشتر این نهاد انقلابی فراهم آوریم.
وی گفت: سپاه و بسیج که با توجه و عنایت امام خمینی (ره) بنیان گذشته شده پس از سال های پیروزی انقلاب منشاء اثرات قابل توجه و گسترده ای در زمینه های مختلف برای بالندگی هر چه بیشتر ایران اسلامی یوده اند که امیدواریم طرح های جهادی هجرت همچنان با قوت در استان ادامه داشته باشد تا شاهد رونق بیش از پیش این استان باشیم.
در ادامه این جلسه سرهنگ منصور فتاحی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه نیز به ارایه برنامه های در حال اجرا توسط بسیج سازندگی در استان پرداخت.
8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون استاندار کرمانشاه: اقدامات بسیج سازندگی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات