فراکسیون اکثریت مجلس کدام است؟به گزارش جهان، محمد حسین نقوی حسینی در گفتگو با مهر گفت: فراکسیون ولایت، فراکسیون فراگیر و اکثریت مجلس است و باید به کار خود ادامه دهد.
 
نماینده مردم ورامین در مجلس ادامه داد: هر نوع انشعاب از این فراکسیون را درست نمی دانیم چون این فراکسیون با دقت تشکیل شده و همه کسانی که عضو این کمسیون شدند به امید این بودند که این فراکسیون اکثریت است و می توانند تا پایان مجلس با آن همراهی کنند.
 
سخنگوی کمیته هفت نفره اصولگرایان با بیان اینکه اعتقاد راسخ به ادامه کار فراکسیون ولایت داریم گفت: حتما هیات رئیسه فراکسیون ولایت انتخاب خواهد شد و به عنوان فراکسیون اکثریت ادامه کار خواهیم دادیم.
 
نقوی تصریح کرد: ضرورتی برای جدا شدن اصولگرایان از این فراکسیون وجود ندارد اگر کسی اصولگرا نیست برود فراکسیون دیگری تشکیل دهد همه اصولگرایان عضو این فراکسیون هستند اگر کسی می خواهد از فراکسیون ولایت خارج شود اختیار با خودش است.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فراکسیون اکثریت مجلس کدام است؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات