مجمع خیرین سلامت شهرستان قرچک فعالیت خود را آغاز کرد

به گزارش ایرنا ، فرماندار شهرستان قرچک در آئین آغاز بکار مجمع خیرین سلامت شهرستان ضمن تقدیر از اقدامات خیرین گفت: نقش خیرین سلامت در شهرستان قرچک ستودنی است چرا که بدون چشمداشت، در راه خدا و برای سلامت مردم تلاش می کنند و بسیاری از کمبودهای بهداشتی و درمانی شهرستان را جبران کرده اند.
مسعود مرسل پور افزود : سلامت پیش شرطی برای داشتن جامعه پویا و شاداب است و اگر بهداشت در جامعه وجود داشته باشد سلامت نیز برقرار خواهد بود.
وی اظهار کرد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید ، اقدامات مثبت و موثری را در حوزه بهداشت و درمان مردم انجام داده و این امر باعث افزایش رضایت مردم از خدمات مراکز درمانی و بهداشتی در این شهرستان شده است.
مرسل پور افزود : زمانی در شهرستان قرچک با جمعیت بیش از 300 هزار نفر، چهار مرکز بهداشتی و درمانی وجود داشت که اکنون با همت مسئولان و خیران فضای بهداشتی شهرستان بیش از 200 درصد افزایش یافته است.
به گفته وی، شهرستان قرچک از لحاظ وضعیت آموزش های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است که این امر نشان از توجه مسئولان دولت ، رئیس جمهوری و وزیر بهداشت به مسائل مرتبط با سلامت مردم دارد.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان تهران نیز در این آئین گفت : بیش از سه هزار برنامه در حوزه بهداشت و درمان منطقه از جمله خرید زمین، تجهیز درمانگاه ، ساخت و تجهیز بیمارستان ها با هزینه ای بالغ بر 30 هزار میلیارد ریال انجام شده است.
مسعود توانا افزود :مجمع خیرین سلامت کشور در سال 87 با نظر رهبر معظم انقلاب ، حمایت کمیته امداد و حمایت خیرین تشکیل شده است.
توانا تصریح کرد: مجمومه خیرین سلامت کشور با 233 شعبه در استانها و شهرستانهای کشور به عنوان گسترده ترین نهاد مردمی فعالیت دارد.
تهرام/7254// 1625

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجمع خیرین سلامت شهرستان قرچک فعالیت خود را آغاز کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات