موسسه خيريه نسيم وصال

موسسه خيريه نسيم وصال به شماره ثبت ٨٩يكي از موسسات خيريه پركار وفعال كشور با مجوز فعاليت از وزارت كشور مي باشد.

اين موسسه در دو زمينه اصلي تامين هزينه هاي درماني بيماران نيازمند وپرداخت كمك هزينه نوعروسان محروم وبي بضاعت در حال فعاليت است اين در حاليست كه اين موسسه عليرغم پرداختن به دو زمينه كاري خود در طول سال مواردي از قبيل تامين كمك هزينه مسكن خانواده هاي محروم،كمك هزينه تحصيلي دانش آموزان ودانشجويان بي بضاعت و پرداخت مستمري به چندين خانواده محروم را در كارنامه فعاليت دو ساله خود دارا مي باشد.

در اين راستا با استفاده از انتشار فراخوان كمك ها در سايتهاي خبري و با مشاركت مردم خير انديش سرزمينمان توانسته ايم دردهايي از خانواده هاي محروم اين سرزمين را التيام بخشيم
حال در تداوم كارمان امروز مي خواهيم با كمك هم  به رنجهاي ملینا کودک یکساله ای که که به بیماری سرطانی ( Rb)دو طرفه در هردو چشم مبتلا شده است پايان دهيم . اینک بیاییم با کمک هم هزینه های درمانی این خانواده را تامین کنیم تا ملینا کوچولو چشمان زیبای خود را از دست ندهد.

بصورت آنلاین هم می توانید کمک کنید

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موسسه خيريه نسيم وصال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات