سرویس مدارس در انحصار پراید

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه سرویس مدرسه باید معاینه فنی داشته باشد، گفت: در حال حاضر بیشتر خودروهای سرویس مدارس، پراید هستند. بخش اجتماعی تبیان پراید سرویس مدارس

علی اصغر احمدی مدیر کل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش  در پاسخ به این پرسش که «آیا خودروی پیکان امکان اینکه سرویس مدرسه شود را دارد؟»، اظهار داشت: نوع خودرو را در آیین نامه سرویس مدارس نداریم، اما اینکه خودرو، معاینه فنی داشته باشد یکی از الزامات محسوب می شود.
وی افزود: هر خودرویی که سرویس مدرسه می شود باید ویژگی حمل و نقل دانش آموزی را داشته باشد و اینکه خودرو دارای چه مدل و چه نوعی باشد در آیین نامه وجود ندارد.
احمدی ادامه داد: هر چند برخی افراد اظهار می کنند که علاقه دارند فرزندشان با خودروی مدل بالا تردد کند که مطابق قاعده هزینه های آن بالا می رود.
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه اکنون پراید هم دست کمی از پیکان ندارد، گفت: در حال حاضر بیشتر خودروهای سرویس مدارس پراید هستند و فردی که سرویس مدرسه را قبول می کند توان اینکه خودروی مدل بالاتر خریداری کند، ندارد.
وی تصریح کرد: برنامه های انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش بر اساس سال تحصیلی تدوین می شود و برنامه  ریزی ها در این خصوص انجام شده است.


منبع: فارس

[ منبع این خبر سایت تبیان-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرویس مدارس در انحصار پراید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات