بازگشایی دفتر BP در تهران/ تلاش "رمازل" ایتالیا و "زاروبژنفت" روسیه برای تأسیس نمایندگی

شرکت های نفتی خارجی در حال حاضر به جز شرکت BP، نمایندگانی از شرکت های "رامازل" ایتالیا و "زاروبژنفت" روسیه نیز با سفر به تهران به دنبال فراهم سازی بسترهای احداث دفتر نمایندگی در تهران هستند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بعد از اینکه شرکت های "توتال" فرانسه و "انی" ایتالیا موفق شدند دفاتر نمایندگی خود در ایران را فعال کنند، شرکت "بریتیش پترولیوم" انگلیس (BP) نیز برای تأسیس دفتر نمایندگی در ایران اقدام کرده است.

"رکن الدین جوادی" مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در ماه گذشته دیداری با نماینده شرکت BP در تهران داشت و بعد از این دیدار از بازگشایی دفتر نمایندگی این شرکت انگلیسی در تهران خبر داد. اکنون پیگیری های نمایندگان شرکت انگلیسی BP برای بازگشایی دفتر در تهران در مراحل نهایی است و در تابستان پیش رو شاهد بازگشایی دفتر این شرکت انگلیسی در تهران خواهیم بود.

در حال حاضر به جز شرکت BP، نمایندگانی از شرکت های "رمازل" ایتالیا و "زاروبژنفت" روسیه نیز با سفر به تهران به دنبال فراهم سازی شرایط احداث دفتر نمایندگی در تهران هستند.

انتهای پیام/

 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازگشایی دفتر BP در تهران/ تلاش "رمازل" ایتالیا و "زاروبژنفت" روسیه برای تأسیس نمایندگی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات