تونل زمان برترین ها (45)

یک مسافرت جذاب و خواستنی در کوچه پس کوچه های تاریخ با تصاویری بکر و دیدنی از سال های دور. تصاویری دیده نشده که ما را به ده ها سال قبل می‌برد و حس مسافرت در تونل زمان را برای ما تداعی می‌کند. برترین ها: یک مسافرت جذاب و خواستنی در کوچه پس کوچه های تاریخ با تصاویری بکر و دیدنی از سال های دور. تصاویری دیده نشده که ما را به ده ها سال قبل می‌برد و حس مسافرت در تونل زمان را برای ما تداعی می‌کند. با ما در سری مطالب «تونل زمان برترین ها» همراه باشید.

********
یکی از برادران امیدوار در حال گفتگو و هدیه گرفتن از قبیله ای.

عیسی امیدوار (۱۳۰۸، تهران، دروازه دولاب) و عبدالله امیدوار (۱۳۱۰، تهران، دروازه دولاب) دو برادر جهانگرد، پژوهشگر، و مستندساز ایرانی هستند. شعار برادران امیدوار در سفرهایشان «همه متفاوت، همه خویشاوند» بود. در اردیبهشت ۱۳۹۴ دکتر کواک دبیرکل سازمان شهروند جهانی (WCO) از عیسی امیدوار به عنوان نخستین جهانگرد معاصر ایرانی که پیام صلح جهانی را با ایجاد دهکده‌ای جهانی برای مردم دنیا به ارمغان آورده است، تقدیر و چهارمین مدال شهروندی جهان را به او اهدا کرد. دکتر کواک همچنین عیسی امیدوار را به عنوان مشاور خود در ایران برگزید

تونل زمان برترین ها (45)پایان جنگ جهانی دوم، برلین آلمان ۱۹۴۵ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)تئودور روزولت بیست و ششمین رییس جمهور ایالات متحده امریکا در سن نوزده سالگی، اولین آمریکایی که جایزه نوبل دریافت نمود.

تونل زمان برترین ها (45)معابد زیبای ابوسیمبل در مصر

معابد ابوسیمبل نام دو معبد در دو کوه نزدیک به هم در مصر است که به عنوان یکی از میراث گرانقدر مصر باستان می باشد. تجسم کنید چه سختی در ساختن آن و کندن داخل آن توسط بردگان کشیده شده است، سال ۱۸۶۰ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)تصویری از چارلی چاپلین و آنا پاولوا معروفترین بالرین روسیه سال ۱۹۲۲ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)تعمیر خط تلفن در ارتفاع، لندن سال ۱۹۲۵ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)شکار و کشتن فیل و تقسیم گوشت آن در میان اعضای روستایی در رودزیا (در حال حاظر زیمباوه) در سال ۱۹۳۰ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)سر مجسمه آزادی بر روی زمین برای نمایش در یک پارک در پاریس سال ۱۸۸۳ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)ونیز ایتالیا در سال ۱۹۵۰ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)تغذیه یک زرافه در باغ وحش در سال ۱۹۵۰ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)لئو تولستوی، فعال سیاسی، اجتماعی و نویسنده روسی بود. وی از نویسندگان نامی تاریخ معاصر روسیه به شمار می آید. رمانهای جنگ و صلح و آنا کارنیا تولستوی از بهترین های ادبیات داستانی جهان هستند. تولستوی در روسیه بسیار محبوب است و سکه ی طلای یاد بود به احترام وی ضرب شده است. او در زمان زنده بودنش شهرت ومحبوبیتی جهانی داشت اما به سادگی زندگی میکرد.

تونل زمان برترین ها (45)والت دیزنی و تغذیه پنگوئن

فیلم برداری از حرکات حیوانات به منظور تسهیل کار طراحان در حال توسعه کارتونی ،ایالات متحده امریکا،کالیفرنیا سال ۱۹۳۰ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)بازی یک نگهبان باغ وحش در انگلستان با چهار ببر هشت هفته ایی در سال ۱۹۳۷ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)دختر بچه کنجکاو جشنواره ای ملی در لندن سال ۱۹۲۳ میلادی.

تونل زمان برترین ها (45)آسانسور یک معدن زغال سنگ پس از یک روز کاردر اوایل قرن بیستم، بلژیک .

تونل زمان برترین ها (45)

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تونل زمان برترین ها (45)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات