راهنمایی برای اشتغال هدفمند/ شغل شما چیست؟

به گزارش خبرنگار مهر، آیا مایلید کاری پیدا کنید که از تمام مهارت‌ها و علائق شما استفاده کند؟ آیا مایلید کاری پیدا کنید که به شما امکان دهد آمیزه خارق‌العاده‌ای از کار/ زندگی را تجربه کنید؟ آیا مایلید کاری پیدا کنید و از انعطافی برخوردار است که به شما امکان دهد در دوره‌های سخت اقتصادی دوام بیاورید؟

اگر پاسخ سه به این پرسش‌ها مثبت است، توصیه می‌کنیم اشتغال به شیوه پورتفولیو - به ویژه انجام دو یا چند شغل مختلف برای کارفرمایان متفاوت را انتخاب کنید چرا که بر این اساس، کار را حول محور خود تنظیم می‌کنید و از حداکثر توان خویش استفاده خواهید کرد.

در انگلستان حداقل یک میلیون نفر در حال حاضر از مزایای اشتغال به شیوه پورتفولیو بهره‌مند شده‌اند. کتاب «و شغل شما چیست؟» در ۱۰ مرحله کاربردی، شما را بر آن می‌دارد تا روش دیگری را برای رسیدن به تندرستی، شادی و رضایت از کار کشف کنید.

بری هاپسون، نویسنده این کتاب یک حرفه‌ای در عرصه پورتفولیو است. او در حال حاضر نقش‌های مختلفی از روانشناس گرفته تا کارفرمای اقتصادی، نوینسده، وبلاگ‌نویس، مدیر غیراجرایی، مجری، شوهر، پدر، پدربزرگ و خوره بازی کریکت را درهم آمیخته است. آمیزه کار/زندگیِ کیتی لِجر مشاور ارتباطات، برگزارکننده و میزبان اجلاس، مربی مجری‌گری و رسانه، نویسنده، وبلاگ‌نویس، گوینده، مادر و همسر را دربرمی‌گیرد.

کتاب ۲۸۷ صفحه‌ای «و شغل شما چیست؟» با عنوان فرعی «۱۰ گام تا اشتغال به سبک پوتفولیو» با ترجمه فیروزه مقدم، در شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و با بهای ۱۳ هزار تومان، از سوی انتشارات مازیار، منتشر و راهی کتابفروشی‌ها شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راهنمایی برای اشتغال هدفمند/ شغل شما چیست؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات