افزایش نرخ بهره بانکی آمریکا در دستور کار قرار گرفت

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از پایگاه خبری «نیوزنو»، «جانت یلین» رئیس بانک «فدرال رزرو» آمریکا گفت: اگر شرایط اقتصادی آمریکا به روند روبه رشد خود بعداز اوضاع ضعیف اقتصادی این کشور در سه ماه نخست سال جاری میلادی ادامه دهد، انتظار می رود که افزایش نرخ بهره بانکی به زودی اعمال شود.

در همین حال «یلین» به این نکته اشاره کرد که افزایش تدریجی نرخ بهره بانکی در ماه های آینده و با اتخاذ تصمیمات محتاطانه و در زمان مناسب به عنوان تصمیم درستی در این راستا خواهد بود.

رئیس بانک «فدرال رزرو» آمریکا تصریح کرد، شرایط اقتصادی آمریکا در حال ادامه دادن به روند بهبود خود است و انتظار می رود جلسه ای در راستای تصمیم افزایش نرخ بهره بانکی در نیمه ماه آینده میلادی بر گزار شود.

به گفته تحلیل گران اقتصادی افزایش نرخ بهره بانکی از سوی «فدرال رزرو» می تواند موجب نوسان قیمت در بازاهای تجاری جهان شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش نرخ بهره بانکی آمریکا در دستور کار قرار گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات