اعتراض هیات بوکس البرز به تصمیم کمیته فنی /حق کاظم‌زاده تضییع شد!

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای انتخابی تیم ملی بوکس مثل همیشه دردسرساز شد و ظاهرا کمیته فنی با تصمیم سلیقه ای خود بدون توجه به نتیجه رقابتهای انتخابی قصد دارد تا بوکسور بازنده در وزن ۶۹ کیلوگرم را به بهانه با تجربه بودن به مسابقات کسب سهمیه المپیک آذربایجان اعزام کند. امین قاسمی پور و سجاد کاظم زاده دو نماینده بوکس ایران در وزن ۶۹ کیلوگرم هستند که با وجود پیروزی کاظم زاده بوکسور البرزی در دو دیدار انتخابی امین قاسمی پور به عنوان نماینده تیم ملی در این وزن انتخاب شد.تصمیمی که البته اعتراض رسمی هیات بوکس البرز را در پی داشت.

مجید اسکندری رئیس هیات بوکس  استان البرز در گفتگو با خبرنگار مهر با اعتراض نسبت به تصمیم کمیته فنی فدراسیون تصریح کرد: سجاد کاظم زاده در چند مرحله مسابقه برگزار شده پیروز میدان بود اما نمی دانم با چه دلیل و برهانی قاسمی پور را به عنوان نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم تیم ملی معرفی کرده اند.هم از نظر فنی و هم نتیجه دیدارها برتری سجاد کاظم زاده اثبات شده است و به نظرم تیم ملی نیز باید جای بهترین ها باشد .

وی افزود: با عدم انتخاب کاظم زاده در حق بوکس استان البرز و این بوکسور شایسته ظلم شد. از کمته فنی فدراسیون بوکس خواهش می کنم تا در راستای ارتقای سطح کیفی تیم ملی و احقاق حق کاظم زاده به اعتراض ما رسیدگی کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعتراض هیات بوکس البرز به تصمیم کمیته فنی /حق کاظم‌زاده تضییع شد!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات