شهردار منطقه 15 به دلیل فوت کودک خردسال در بوستان شهدای گمنام برکنار شدند

با ارائه گزارش سازمان بازرسی شهرداری تهران در مورد حادثه پیش آمده برای کودک خردسال در یکی از بوستان‌های منطقه 15، شهردار ناحیه و رییس اداره فضای سبز برای اهمال صورت گرفته عزل و پیمانکار به مراجع قضایی معرفی شد. به گزارش نامه‌نیوز، در پی فوت کودک خردسال در پارک شهدای گمنام منطقه 15شهرداری تهران و دستور محمدباقر قالیباف به سازمان بازرسی شهرداری جهت بررسی سریع و همه جانبه حادثه محله رضویه و ارائه گزارش این سازمان به شهردار تهران، دائر بر اهمال مسئولان (ناظر و پیمانکار) ذیربط، شهردار تهران دستور عزل رئیس اداره فضای سبز منطقه، شهردار ناحیه4 و مسئول خدمات شهری ناحیه4 را صادر کرد. پیمانکار این بوستان هم جهت رسیدگی به مراجع قضایی معرفی شد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهردار منطقه 15 به دلیل فوت کودک خردسال در بوستان شهدای گمنام برکنار شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات