راه اندازی "کمپین پاسخ" در راستای حمایت از سمن ها

در راستای تحقق حمایت از سمن ها و حضور هرچه بیشتر مردم در صحنه های مشارکت شهروندی "کمپین پاسخ" منتخبین دهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه اندارزی شده است انجمن ها برای حمایت از کمپین می توانند درآن مشارکت کنند.
 
به گزارش پایگاه خبری سازمان های غیر دولتی ایران(وطن)؛ سازمان های مردم نهاد در راستای تحقق حمایت از سمن ها و حضور هرچه بیشتر مردم در صحنه های مشارکت شهروندی و همچنین "پاسخ" به اعتماد مردمی "کمپین پاسخ" منتخبین دهمین دوره مجلس شورای اسلامی زراه اندازی شده است.
 
 در این کمپین انتظار بر این است که با حمایت انجمن ها، قانون سازمانهای مردم نهاد، با مشارکت و حضور پر رنگ نمایندگان سمن های کشور در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی تهیه و در این دوره به تصویب برسد.
 
همچنین به منظور افزایش مشارکت سمن ها و گسترش تنگاتنگ مشارکت مجلس و سمن ها، عنوان کمیسیون شوراها و امور داخلی به کمیسیون شوراها، سازمانهای مردم نهاد و امور داخلی مجلس تغییر یابد و از طریق این کمیسیون زمینه ارتباط منسجم با نمایندگان سمن های کشور در حوزه های مختلف برقرار شود.
 
 از "کمپین پاسخ" سازمان های مردم نهاد به ترتیب زیر حمایت کرده اند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راه اندازی "کمپین پاسخ" در راستای حمایت از سمن ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات