ممنوعیت فروش سهام و تبلیغات شرکت پدیده

 رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: تبلیغات و فروش سهام شرکت پدیده همچنان ممنوع است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی مظفری افزود: مدت زمان زیاد از تشکیل هیات مدیره جدید شرکت پدیده نمی گذرد لذا بررسی عملکرد این مجموعه نیازمند زمان بیشتر است.

وی اظهار کرد: هیات مدیره جدید این شرکت باید زمان مناسب در اختیار داشته باشد تا با مشکلات و راهکارهای برون رفت از آن آشنا شود.

وی گفت: میزان بدهی، دارایی ها و روش های بکارگیری سرمایه های شرکت برای خروج از برون رفت هنوز به صورت کارشناسی بررسی نشده است و اگر هیات مدیره جدید بتواند بر اوضاع مسلط شود می توان با یک برنامه درست مشکلات شرکت پدیده را حل کرد.

حجت الاسلام مظفری افزود: بعد از استقرار هیات مدیره جدید شرکت پدیده شایعاتی مبنی بر آزاد شدن تبلیغات این شرکت مطرح شد که چنین موضوعی صحت ندارد اما فروش محصولات شرکت پدیده مشکل خاصی نداشته است و تمام محدودیت ها و ممنوعیت ها برای فروش سهام این شرکت و تبلیغات آن بوده است.

وی اظهار کرد: مدیران قبلی شرکت پدیده با ترفندهایی سهام این شرکت را با قیمت بالاتر و به صورت غیر واقعی مطرح کرده و مردم را فریب دادند.

فعالیت دفاتر فروش سهام این شرکت از اواخر سال 1393 به دلیل تخلفات متعدد در فروش سهام و ساخت و سازهای غیر مجاز، با حکم دادستانی مشهد غیر قانونی اعلام و مسدود شد.

در پی این واقعه حجم گسترده ای از سهامداران برای فروش و بازپس گیری سهام خود به شرکت پدیده مراجعه کردند که این امر به علت عدم توان شرکت در پاسخگویی به سهامداران موجب مشکلات بعدی برای آن شد که تاکنون رفع نشده است.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ممنوعیت فروش سهام و تبلیغات شرکت پدیده» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات