اشتغال 600 نفر در صنعت کهگیلویه و بویراحمد تثبیت شد

داریوش دیودیده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تثبیت اشتغال این افراد از جمله مهمترین دستاوردهای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 94 بود.
وی اظهار کرد: بازگشت 18 واحد تولیدی بالای 50 درصد به چرخه تولید از دستاوردهای دیگر این کارگره در سال 94 بود.
دیودیده بیان کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ‌در سال گذشته 220 مصوبه داشت که از این تعداد 125 مصوبه اجرایی شده است و 95 مصوبه در حال اجرا است.
وی عنوان کرد:‌ کارگروه رفع موانع تولید استان با هدف بازگرداندن واحدهای صنعتی راکد به چرخه تولید در سال جاری نیز به فعالیت خود با رویکردهای جدید ادامه خواهد داد.
دیودیده گفت: تفاوت سیاست این کارگروه در سال 95 نسبت به سال گذشته این است که واحدهای تولیدی برنامه‌های و اهداف خود را ارائه می دهند و متناسب با آن کمک هایی به آنها صورت می گیرد.
کهگیلویه و بویراحمد 713 کارخانه دارد که بنا بر آمارهای رسمی از این تعداد، هم اکنون 237 واحد فعال نیستند و از این تعداد 231 واحد ازجمله صنایع کوچک به شمار می روند.
براساس آمارها بیشترین واحدهای صنعتی راکد، واحدهای صنعتی کوچک هستند که بر اساس آخرین آمار اعلام شده هم اکنون حدود40 درصد کارخانه های تولیدی کوچک در استان راکد هستند.
6110

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اشتغال 600 نفر در صنعت کهگیلویه و بویراحمد تثبیت شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات