آسیبی به اطلاعات ایرانی ها وارد نشده است

به گزارش خبرنگارعلمی ایرنا،ابوالحسن فیروزآبادی امروز شنبه درحاشیه دومین اجلاس مدیران فاوای استانداری های سراسر کشور در جمع خبرنگاران افزود: آن ها بعضا توانسته اند لوگوی برخی از سایت ها را عوض کنند که این موضوع هم به سرعت برطرف شده است.
وی با اشاره به اینکه سطح امنیت کشور در وضعیت مطلوبی به سر می برد گفت: تیم های امنیتی خوبی در شرکت ها و سازمان ها وجود دارند و هیچ گونه نگرانی در این رابطه وجود ندارد.
فیروزآبادی با اشاره به مصاحبه اخیر خود در این خصوص گفت: اعلام کرده بودم که رسانه های خبری به این موضوع دامن نزنند و همچنین برخی از سایت های خبری گفته بودند که به 90 سایت حمله شده که این موضوع صحت ندارد.
وی اظهار کرد: در سال های اخیر به حوزه امنیت توجه خیلی خوبی شده و در اکثر سازمان ها، وزارتخانه ها از سخت افزار و نرم افزار مناسبی بهره می گیرند.
وی تاکید کرد:بعضا در به کارگیری سخت افزارها و نرم افزارهای امنیتی دقت لازم به عمل نمی آید اما بنیه کشور از لحاظ تکنیکی و نیروی انسانی در وضعیت مطلوبی است.
وی در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم رفع محدودیت های شرکت های آی سی تی کشور تاکید کرد و گفت: به دنبال شناسایی محدودیت های شرکت های آی سی تی داخلی هستیم.
دبیر شورای عالی مجازی شناسایی محدودیت های این شرکت ها در قالب رفع موانع کسب و کار آی سی تی در جلسه بعدی شورای عالی فضای مجازی طرح تا در مورد آن تصمیم گیری و سیاستگذاری شود.
وی به استفاده شرکت ها و وزارتخانه ها از شرکت های ایرانی تاکید کرد و گفت: در مواردی که شرکت های ایرانی توانایی انجام پروژه را ندارند حتما از یک شرکت ایرانی بعنوان شریک خارجی در پروژه ها استفاده شود.
علمی ** 1201 ** 9314**1440

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آسیبی به اطلاعات ایرانی ها وارد نشده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات