پذیرش مقاله یک معلم شهرستان باوی در یک مجله بین المللی

به گزارش شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان باوی، مقاله این معلم اهل باوی به نام محمد شاه ولی برای چاپ در مجله پژوهشی بین المللی ISI برای چاپ پذیرفته شد.
عنوان مقاله این معلم که در مدرسه استثنایی تدریس می کند ' پاسخ تمام فیزیکی به یادسپاری واژگان زبان انگلیسی در میان فراگیران دوزبانه کم توان ذهنی ' است.
در این پژوهش، تاثیر روش تدریس پاسخ تمام فیزیکی (TPR) ، بر یادگیری واژگان زبان انگلیسی فراگیران دو زبانه کم توان ذهنی مورد بررسی قرار گرفت.نتایج این تحقیق نشان داد که روش تدریس TPR می تواند موجب به یادسپاری و یادگیری معنی دار دانش آموزان با نیازهای ویژه ذهنی شود.
از جمله رتبه های کسب شده توسط آموزش و پرورش باوی در بخش پژوهش، کسب رتبه برتر استانی در بخش تجربه معاونان در بخش پژوهش، کسب رتبه دوم خوزستان در جشنواره الگوی برتر تدریس و کسب رتبه برتر استانی جشنواره جابربن حیان است.
حدود 21 هزار دانش آموز در 220 مدرسه در شهرهای ملاثانی، ویس، شیبان و دهستان عنافچه زیر پوشش آموزش و پرورش شهرستان باوی هستند.
باوی در خوزستان و شمال اهواز قرار دارد که در سال 89 با تصویب دولت از اهواز جدا و به شهرستان مستقل تبدیل شد. این شهرستان به مرکزیت شهر ملاثانی و متشکل از دو بخش مرکزی و ویس در تقسیمات کشوری ثبت شد.
7158/ 6037

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پذیرش مقاله یک معلم شهرستان باوی در یک مجله بین المللی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات