رد آب گرفتگی در ایستگاه مترو شهر آفتاب


در پی انتنشار برخی از اخبار مبنی آب گرفتگی ایستگاه مترو شهر آفتاب مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو و مجری خط فرودگاهی امام خمینی (ره) این موضوع را رد و دلیل حضور کارگران را به علت تکمیل پروژه عنوان کردند.
احسان مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه مترو شهر آفتاب تنها در زمان برگزاری نمایشگاه سرویس دهی می کند گفت: در حال حاضر مسافری در این خط نیست که بخواهد قطاری در این خطوط حرکت کند.
وی با بیان اینکه در ضلع شرقی این ایستگاه کارگران مشغول فعالیت هستند و نسبت به ترمیم و بهسازی محیط پیرامونی فعالیت می‌کنند گفت: نبود مسافر و عدم سرویس دهی فرصت مناسبی برای تکمیل کارهای باقی مانده نمایشگاه است.همچنین سید قوام الدین حسینی مجری خط فرودگاه امام خمینی (ره) نیز با بیان اینکه ایستگاه نمایشگاه شهر آفتاب در گذشته دو طوفان بزرگ را از سر گذرانده اما دچار مشکل و آب گرفتی نشده است، گفت: چطور ممکن است برخی رسانه‌ها در فضای مجازی خبر از آب گرفتگی ایستگاه شهر آفتاب بدهند در حالیکه هیچ گونه بارندگی و آب گرفتگی را نداشته باشیم.
وی با بیان اینکه تنها تکمیل محوطه سازی و نازک کاری‌های ایستگاه‌های مترو شهر آفتاب مانده است گفت: با استفاده از فرصت عدم مسافرگیری به علت نبود مسافر، کارگران نسبت به تکمیل محوطه سازی و نصب دستگاه تهویه اقدام کرده و به هیچ وجه آب گرفتی در ایستگاه مترو را تایید نمی‌کنم.
حسینی در مورد حضور کارگران در ضلع شرقی مترو آفتاب گفت: کارگران در حال کف سازی و تکمیل کارهای عقب مانده در این بخش هستند و این موضوع ربطی به آب گرفتگی ندارد.انتهای پیام


[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رد آب گرفتگی در ایستگاه مترو شهر آفتاب» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات