خودکفایی ۱۰۰ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد

خودکفایی ۱۰۰ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد

تسنیم/ معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به خودکفا شدن ۱۰۰ هزار خانواده تحت پوشش این کمیته گفت: اگر این خودکفایی انجام نمی‌گرفت، سالانه می‌بایست بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان، به عنوان مستمری به این خانواده‌ها پرداخت می‌شد.

محمد امید با تاکید بر اینکه توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از رسالت‌های مهم این کمیته است، با ارائه آمار خانواده‌های خودکفا شده کمیته امداد اظهار کرد: آمارهای به دست آمده در طرح‌های استعدادسنجی نشان می‌دهد که 50 درصد جمعیت 18 تا 60 سال تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، توانمندی انجام کار و اشتغال را دارند که این تعداد، یک میلیون نفر را شامل می‌شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی افزود: در حال حاضر 400 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد آموزش‌های مهارتی را دیده و آماده ورود به بازار کار هستند و این در حالی است که 140 هزار پرونده نیز در بانک‌های عامل تشکیل شده و در لیست دریافت تسهیلات بانکی اشتغال قرار دارند.


[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خودکفایی ۱۰۰ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات