پوشش اخبار حوزه فرهنگ و هنر اردبیل رضایت‌بخش نیست

به گزارش خبرنگار مهر، امیر رجبی ظهر شنبه در سومین همایش فرهنگ، هنر و رسانه با تأکید به اینکه اخبار حوزه‌های سیاسی بیشتر از حوزه فرهنگ موردتوجه قرار می‌گیرد، تصریح کرد: همواره اخبار مربوط به حوزه سیاسی به مراتب بیشتر است.

وی با ابراز گله‌مندی از بی‌توجهی اصحاب رسانه به عنوان فعالان نقد و تحلیل مسائل روز جامعه اضافه کرد: متأسفانه بارها دیده شده خبر کوتاهی که غنای فرهنگی ندارد به دلیل جذابیت سیاسی با تأکید ویژه پوشش داده می‌شود و در مقابل رویدادهای فرهنگی مورد غفلت است.

مدیرکل حوزه هنری استان به بی‌توجهی و غفلت رسانه‌ها از رویدادهای کسب مقام و موفقیت اصحاب فرهنگ و هنر استان اشاره کرد و افزود: پوشش اخبار نمایش، فیلم و نمایشگاه‌های هنری در بیشتر مواقع مورد بی‌مهری است.

رجبی با تأکید به ضرورت پای کار آمدن خبرنگاران استان در پوشش مقبول برنامه‌های فرهنگی و هنری اضافه کرد: مدیران فرهنگی فعالیت و دین خود را به جا می‌آورند اما با ضعف انعکاس رسانه‌ای این تلاش‌ها ابتر می‌ماند.

وی با ذکر مثالی غیبت بسیاری از خبرنگاران در همایشی که مربوط به خود آن ها است را عنوان و اضافه کرد: رسانه‌ها حتی به اخبار حوزه کاری خود نیز بها نمی‌دهند و این مهم خود مظلومیت فرهنگ را نشان می‌دهد.

گفتنی است در این همایش خبرنگار خبرگزاری مهر به بهانه پوشش مطلوب اخبار حوزه فرهنگ و هنر استان مورد تجلیل قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پوشش اخبار حوزه فرهنگ و هنر اردبیل رضایت‌بخش نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات