دانشکده فنی‌و‌حرفه‌ای خواهران شهرستان میناب راه‌اندازی می‌شود

دانشکده فنی مدیرکل حراست دانشگاه فنی کشور گفت: راه‌اندازی دانشکده فنی‌و‌‌حرفه ای خواهران میناب با رشته‌های متنوع و کاربردی در دستور کار دانشگاه مرکزی فنی کشور قرار دارد و امیدواریم به زودی شاهد شروع به فعالیت این دانشکده باشیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از میناب، حمید یزدانیان امروز در نشستی با ابوذر مهدی نخعی معاون استاندار هرمزگان و فرماندار ویژه شهرستان میناب، کسب مهارت‌های فنی و حرفه ای را یکی از اولویت‌های آموزشی کشور دانست  و اظهارداشت: مهارت‌های فنی و حرفه ای در رشته‌های مختلف، 90 نوع شغل را پوشش می‌دهد که بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده نیاز به گسترش رشته‌های متنوع شغلی داریم.

وی بیان‌داشت: هم اکنون بیش از 70 درصد از فارغ التحصیلان این دانشگاه با توجه به تاکید دانشگاه فنی بر مهارت آموزی عملی، در سطح کشور جذب بازار کار در مراکز صنعتی و تولیدی می‌شوند و یا به عنوان کارآفرین به ایجاد شغل می‌پردازند.

مدیرکل حراست دانشگاه فنی کشور گفت: فراهم شدن زمینه توسعه و توانمند کردن فضای تولیدی و کارگاهی نیازمند تقویت آموزشکده‌های فنی است و می توان با کاربردی کردن علم، صنعت، تولید و اقتصادی پویا در کشور داشته باشیم.

وی با تاکید بر لزوم تسریع در روند اجرایی راه‌اندازی دانشکده فنی و حرفه ای خواهران میناب گفت : راه‌اندازی این مرکز علمی با رشته های متنوع و کاربردی در دستور کار دانشگاه مرکزی فنی کشور قرار دارد و امیدواریم به زودی شاهد شروع به فعالیت این دانشکده باشیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانشکده فنی‌و‌حرفه‌ای خواهران شهرستان میناب راه‌اندازی می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات