جهاد کشاورزی استان البرز محصولات کلزا را به صورت تضمینی خریداری می‌کند

موسوی جهاد کشاورزی البرز مدیرکل جهادکشاورزی استان البرز با بیان اینکه تفاوت فاحش قیمت بین گندم تولیدی و وارداتی فسادانگیز است، گفت: جهاد کشاورزی محصولات کلزا را به صورت تضمینی خریداری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سیدمجید موسوی در دومین جلسه شورای هماهنگی و حمایت از تشکل‌های بخش کشاورزی که صبح امروز در مرکز آموزش تعاون روستایی البرز برگزار شد، اظهار داشت: از فرودگاه پیام تقاضای اطلاع رسانی در زمینه قیمت‌های حمل هوایی به مقاصد مختلف به منظور بررسی برای صادرات توسط تولیدکنندگان را داریم.

مدیرکل جهادکشاورزی البرز با بیان اینکه مدیر تعاون روستایی قیمت محصولات مختلف را به فرودگاه پیام اعلام کند، افزود: توانمندی استان در بحث صادرات و اینکه در چه زمینه‌هایی با چه میزانی توان صادرات دارد، در اختیار فرودگاه پیام قرار بگیرد. 

موسوی با اشاره به اینکه آمار صادرات توسط گمرک استان البرز به سازمان کشاورزی گزارش شود، گفت: جهادکشاورزی از فرودگاه پیام به منظور آشنایی با صادرات بازدید داشته باشد.

وی با بیان اینکه در استان البرز آمادگی برای خرید کلزا و گندم وجود دارد، افزود: تولیدکنندگان حتما روی قیمت برداشت محصولات نظارت داشته باشند.

مدیرکل جهادکشاورزی البرز با اشاره به اینکه تفاوت فاحش قیمت بین گندم تولیدی و وارداتی فسادانگیز است، گفت: جهاد کشاورزی محصولات کلزا را به صورت تضمینی خریداری می‌کند.

وی با بیان اینکه باید به سمت صادرات پیش رفت، افزود: در رابطه با شعار سال برای همه بخش‌های مختلف جهاد کشاورزی برنامه‌ریزی صورت گرفته است.

موسوی با اشاره به اینکه در بحث آبزیان، استخرهای دو منظوره در مزارع برای اقتصادی‌تر شدن در نظر گرفته شده است، گفت‌: برای فعال‌کردن واحدهای راکد و نیمه فعال به جهاد کشاورزی باید اطلاع‌رسانی شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جهاد کشاورزی استان البرز محصولات کلزا را به صورت تضمینی خریداری می‌کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات