واکنش وزارت ورزش به کتک خوردن دختر رزمی کار در ارمنستان و شایعه فوتبالیست های همجنسگرا در تیم بانوان

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان درباره فیلم منتشر شده درباره یک ورزشکار کاراته در مبارزه قفس ارمنستان تصریح کرد: این اعزام نه در شورای برون مرزی مطرح شده نه فدراسیون نقشی در آن داشته است به گزارش نامه نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رباب شهریان معاون امور زنان وزارت ورزش و جوانان در پایان نشست نواب رئیس زن فدراسیون ها با استانهای کشور درباره فیلم منتشر شده درباره یک ورزشکار کاراته در مبارزه قفس ارمنستان گفت: این اعزام نه در شورای برون مرزی مطرح شده نه فدراسیون نقشی در آن داشته است. این اصلا ورزش نیست. نمی‌دانم این فرد از چه طریقی به ارمنستان رفته است. فدراسیون نامه کتبی زده که این سبک تحت پوشش آنها نیست و مسابقات جنبه رسمی نداشته است. ما در حال پیگیری هستیم تا ببینیم این اعزام از چه کانال‌هایی به ارمنستان صورت گرفته است.
نایب‌رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه درباره شایعات حضور همجنس‌گراها در فوتبال و فوتسال خاطرنشان کرد: بعضی از موضوعات در ورزش بوده و این موضوع هم مربوط به گذشته است. نمی‌دانم برخی افراد با چه هدفی دوباره آن را باب می‌کنند. متأسفانه تا پیشرفتی حاصل می‌شود چنین صحبت‌هایی صورت می‌گیرد. تمام بازیکنان فوتبال و فوتسال معاینه پزشکی می شوند و پرونده دارند. در واقع همه کسانی که در ورزش قهرمانی کار می‌کنند شناسنامه دارند. کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال و حوزه پزشکی وزارت ورزش و جوانان به دنبال فراهم کردن شرایط پاک برای زنان ورزشکار است و فوتبالیست ها و فوتسالیست ها برای حضور در باشگاه ها باید در آزمایش های پزشکی شرکت کنند. شهریان درباره کاهش یا حذف ورودی لیگ در بخش بانوان در جمع خبرنگاران گفت: ما در مسابقات قهرمانی کشور از بانوان ورودی نمی‌گیریم. در لیگ هم در تلاش هستیم این هزینه را یا حذف و یا کاهش دهیم.
معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان درباره حمایت ویژه از ورزشکاران المپیکی اظهار داشت: تلاش وزارت ورز و جوانان و کمیته ملی المپیک افزایش سهمیهاست از طرفی برای ورزشکارانی که سهمیه گرفته‌اند حمایت‌های ویژه‌ ای برای اعزام‌شان خواهیم داشت. البته فرصت‌های کسب سهمیه به پایان رسیده و فقط این فرصت در دومیدانی باقی مانده است. در صورتی که مریم طوسی بتواند در مسابقات پیش رو مدال بگیرد، دهمین سهمیه بانوان به ثبت می‌رسد.
وی درباره برگزاری تورنمنت بین‌المللی بسکتبال اظهار داشت: موضوع بسکتبال را پیگیری می‌کنیم ، تلاش ما این است تا 6 ماهه اول سال دو تورنمنت برون مرزی داشته باشیم اما یکسری پیگیری‌ها باید توسط فدراسیون انجام شود. معمولا از مشحون در این ارتباط سوال می کنم و این قول داده شده در آذربایجان غربی بتوانیم تورنمنتی را داشته باشیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش وزارت ورزش به کتک خوردن دختر رزمی کار در ارمنستان و شایعه فوتبالیست های همجنسگرا در تیم بانوان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات