شکایت خانواده «صدر» علیه قاضی‌های دادگاه

 به گزارش مشرق، خانواده «امام موسی صدر» از طریق وکلای قانونی خود شکایتی علیه قاضی‌های اتاق جزائی شمارۀ شش دادگاه فرجام (دادگاه تجدیدنظر) لبنان به ریاست قاضی «جوزف سماحه» تنظیم کردند و در آن به انتقال دادرسی «هانیبال قذافی» از «زاهر حماده» قاضی پروندۀ ربودن امام موسی صدر و دو همراهش به قاضی دیگری که نامش مشخص نیست، اعتراض کردند.

بر اساس گزارش وبگاه «العهد»، این شکایت شامل توضیح چندین اشتباه است که دادگاه کیفری پیش‌تر به آنها اشاره نکرده است و سابقه‌ای رسوا‌کننده به شمار می‌رود.

خانواده صدر خواستار باطل کردن رای و پرداخت جریمه‌ای سوری به مبلغ یک لیره لبنانی است.

بر اساس گزارش مذکور، خانواده صدر اعلام کرده‌اند که دادستان کل دادگاه تجدیدنظر هفته قبل خواستار تفسیر تصمیم و رای به دلیل ابهامات آن شده بوده است.

 در 9 شهریور 1357 امام موسی صدر رهبر ایرانی‌الاصل شیعیان لبنان که به همراه دو تن از یارانش برای سفری چند روزه در لیبی به سر می‌برد، ربوده شد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شکایت خانواده «صدر» علیه قاضی‌های دادگاه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات