فضای‌مجازی کانون‌توجه پژوهش‌های‌جوانانبه گزارش جهان، محمدرضا فضلی در گفتگو با مهر، با اشاره به اینکه آخرین دور انجام پژوهش سنجش و نگرش جوانان در سال ۹۲ انجام شده است، افزود: نیاز است این پژوهش با رویکردی جدید و با توجه قرار دادن نیازهای روز جوانان مورد تجدیدنظر قرار گیرد.

وی ادامه داد: براین اساس در نظر داریم هفتمین دوره پژوهش سنجش و نگرش جونان را امسال انجام دهیم که گویه ها و سوالات جدیدی به این پژوهش وارد می شود.

سرپرست مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: در این پژوهش که امسال با جامعه ای وسیع تر و گویه هایی بیشتر انجام خواهد شد، مسائل روز جوانان مثل فضای مجازی و اپلیکیشن‌های جدید مورد بررسی قرار می گیرد.

فضلی با بیان اینکه پیمایش اصلی سنجش و نگرش جوانان از تابستان آغاز می شود تاکید کرد: با توجه به نتایج پیمایش پیشین، پرسش های پیمایش سال ۹۵ در دست تدوین است و نهایی نشده اما کلیات آن در شورای پژوهش مورد تصویب قرار گرفته و اعتباراتی به آن اختصاص یافته است.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فضای‌مجازی کانون‌توجه پژوهش‌های‌جوانان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات