دلایل بروز چالش در تامین اجتماعیبه گزارش جهان، دکتر سید تقی نوربخش در گفتگو با مهر، به منابع مالی سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: در سال ۹۲، دولت یازدهم سازمان تامین اجتماعی را با ۵ هزار کسری بودجه تحویل گرفت.

وی با اعلام اینکه از سال ۵۴ تا ۸۴، یک میلیون و ۲۰۰ مستمری بگیر اصلی داشتیم، افزود: این تعداد از سال ۸۴ تا ۹۲ به دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر رسیده است.

نوربخش با اشاره به تصویب قوانین و تکالیفی که در منابع سازمان تامین اجتماعی لحاظ نشده بود، گفت: از سال ۵۴ تا ۸۴ کل بدهی سازمان ۴۲۰۰ میلیارد تومان بود اما در سال های ۸۴ تا ۹۲ به ۵۹ هزار میلیارد تومان رسید.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با عنوان این مطلب که در سال ۸۰ کل بدهی دولت به این سازمان ۲۴۰۰ میلیارد تومان بود، افزود: الان بالغ بر ۱۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی دولت به تامین اجتماعی است.
 

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دلایل بروز چالش در تامین اجتماعی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات