شهردار وین: منطقه 22 وین شبیه منطقه 22 تهران است!

شهردار وین که برای دیدار و گفتگو با مقامات شهرداری تهران و یادداشت تفاهم همکاری های مشترک دو شهرداری وین و تهران در راس هیاتی از مدیران گردشگری، سلامت، تسهیلات زیرساختی، آب، برق، گاز و نیز مطالعات و فناوری وین وارد تهران شده بود، در ادامه بازدید های خود از شهر تهران وارد منطقه 22 شد و از جاذبه های گردشگری و شهری این منطقه دیدن کرد. در این دیدار شهردار و مدیران شهری منطقه 22 در بازدید از دریاچه شهدای خلیج فارس و مجموعه آبشار تهران شهردار وین و هیات همراه را همراهی کردند. تهران سما: شهردار وین که برای دیدار و گفتگو با مقامات شهرداری تهران و یادداشت تفاهم همکاری های مشترک دو شهرداری وین و تهران در راس هیاتی از مدیران گردشگری، سلامت، تسهیلات زیرساختی، آب، برق، گاز و نیز مطالعات و فناوری وین وارد تهران شده بود، در ادامه بازدید های خود از شهر تهران وارد منطقه 22 شد و از جاذبه های گردشگری و شهری این منطقه دیدن کرد. در این دیدار شهردار و مدیران شهری منطقه 22 در بازدید از دریاچه شهدای خلیج فارس و مجموعه آبشار تهران شهردار وین و هیات همراه را همراهی کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22، میشاییل هویپل شهردار کهنه کار و موفق وین ضمن ملاقات با شهردار منطقه 22 و بازدید از پروژه های شهری و جاذبه های فرهنگی و تفریحی این منطقه ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در سیستم مدیریت شهری این منطقه گفت: برای اولین بار است که به کشور ایران سفر می کنم و خوشحالم که امروز در تهران هستم و شاهد پیشرفت های اجتماعی، فرهنگی و عمرانی این شهر به عنوان شهری توسعه یافته و پیشرو در حوزه مدیریت شهری هستم و با توجه به اینکه برای اولین بار است که به شهر تهران می آیم، باید بگویم تنها تصویری ما در اروپای مرکزی از تهران داریم و آنچه که اینجا و در بازدیدهای خود از شهر تهران دیدیم، با یکدیگر قابل مقایسه نیست.

وی یادآور شد: وجود مناظر بکر گردشگری و فضای سبز را می توان از نقاط بارز شهر تهران دانست و باید گفت که کار مدیریت شهری در اینجا واقعا فوق العاده عمل کرده و از اینکه اینکه شهرداری منطقه 22 و مجموعه مدیریت شهری این منطقه توانسته فضای سبز و صنعت را یکجا بگنجاند، تحت تاثیر قرار گرفتم.

شهردار وین افزود: در حوزه شهرسازی نیز شاهد پیشرفت های چشمگیری در کل شهر تهران بودیم و متاسفانه با توجه به اینکه برای اولین بار است که به ایران مسافرت می کنم، معیاری درستی برای ارزیابی اقدامات شهری صورت گرفته درکل شهر تهران ندارم و معتقدم با توجه به اینکه در اروپا با یک نگاه نگران به کشور ایران نگاه می شود و ایران عامل ثبات در منطقه به حساب می آید و روابط بسیار سنتی که بین دو کشور وجود دارد، این تعاملات می تواند عاملی موثر در جهت افزایش ارتباطات و انتقال تجربیات باشد.

شهردار وین خاطرنشان کرد: منطقه 22 شهر وین نیز از جهاتی بسیار شبیه منطقه 22 تهران است چه از لحاظ صنعت و چه ساخت و سازهای جدید و دریاچه مسکونی و عجیب است که این دو منطقه شباهت های زیادی با هم دارند و یکی از بزرگترین بیمارستان های تخصصی شهر وین در منطقه 22 آن قرار دارد و بزرگترین بیمارستان تخصصی مغز و اعصاب ایران هم در این منطقه قرار دارد.

وی در در پایان در پاسخ به این سوال که تعامل و همراهی شهرداران این دو شهر بزرگ چقدر می تواند در انتقال تجربیات و افزایش همکاری ها و همگرایی فرهنگی و اجتماعی بین دو کلانشهر تهران و وین موثر باشد، نقش شهرداران دو شهر را مهم ارزیابی کرد و گفت: قطعا برای رسیدن به تعاملات سازنده و تقویت این روابط باید اقداماتی صورت پذیرد و در این بین نقش شهرداران و عوامل اجرایی دو شهر را نمی توان نادیده گرفت.

شهردار وین در راس هیاتی 14 نفره از مدیران ارشد حوزه شهری وین به مدت 5 روز میهمان شهرداری تهران خواهند بود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهردار وین: منطقه 22 وین شبیه منطقه 22 تهران است!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات