روایتی از موضع اوباما درباره مصوبه کنگره آمریکا مبنی بر ممنوعیت خرید آب سنگین ایران

روایتی از موضع اوباما درباره مصوبه کنگره آمریکا مبنی بر ممنوعیت خرید آب سنگین ایران

خانه ملت/ نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: خبری در مورد احتمال قوی وتوی مصوبه ممنوعیت خرید آب سنگین از ایران توسط اوباما به گوش رسیده است.

منصور حقیقت پور در واکنش به مصوبه مجلس نمایندگان آمریکا مبنی بر ممنوعیت خرید آب سنگین از ایران، گفت: آب سنگین ایران جواهر است و نباید تصور شود که امریکایی‌ها تنها خریدار جواهر ایران هستند

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اوبا از وتوی این مصوبه خبر داده است، تصریح کرد: خریدار آب سنگین ایران در دنیا بسیار است و این مصوبه در صورت تصویب هم نمی تواند ایجاد نگرانی کند.

وی با تاکید بر اینکه آب سگین ایران به بهترین وضع ممکن به فروش خواهد رسید، یادآور شد: این مصوبه ارتباطی با برجام ندارد، رد برجام اجازه فروش داده شده و در خصوص منع فروش صحبتی نشده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد: ایران تعیین کننده فروش آب سنگین ایران است و در این خصوص هم مشتری‌های بسیاری دارد، لذا هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روایتی از موضع اوباما درباره مصوبه کنگره آمریکا مبنی بر ممنوعیت خرید آب سنگین ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات