10 واحد عطاری در اراک مهر و موم شد

به گزارش روز شنبه روابط عمومی دادگستری کل استان مرکزی، فرشید محمد حسینی طاهری افزود: این واحدهای متخلف در جریان بازرسی از 61 عطاری فعال شهر اراک شناسایی شده اند.
وی کفت: گزارش هایی مبنی بر فروش مشتقات مواد مخدر از قبیل شربت ترک اعتیاد، متادون در عطاری های شهر اراک دریافت شد که در راستای پیشگیری از وقوع جرم و حفظ حقوق شهروندی با تشکیل یک تیم عملیاتی و حضور نمایندگان تام الاختیار دادستانی، پلیس اماکن عمومی، پلیس مبارزه با مواد مخدر، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، اتحادیه و اصناف و دانشگاه علوم پزشکی بازرسی ضربتی از این اماکن در دستور کار قرار گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب اراک بیان کرد: تیم یاد شده فروشگاه های فعال مجاز و غیرمجاز عطاری در اراک را رصد کرد که 10 واحد متخلف بودند.
وی بیان کرد: بر اساس اعلام اتحادیه خواروبار و لبنیات اراک، 150 واحد صنفی عطاری در این شهر مجوز فعالیت دارند که در مرحله نخست از 61 عطاری فعال بازرسی شد.
طاهری اظهارکرد: دو واحد عطاری نیز به علت نداشتن جواز قانونی کسب مهر و موم شدند و باید برای ادامه فعالیت مراحل دریافت مجوز از اتحادیه را طی کنند.
دادستان عمومی و انقلاب اراک افزود: در این راستا پنج نفر به علت فروش داروهای غیر مجاز دستگیر شدند.
وی خاطرنشان کرد: مقرر شده در صورت بروز هر گونه تخلف در عطاری ها، مراتب تخلف به غیر از مراجع ذیربط به این دادستانی نیز اعلام شود.
6066/6013/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «10 واحد عطاری در اراک مهر و موم شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات