واحدهای صنفی متخلف چرداول 300 میلیون ریال جریمه شدند

حجت اله رحیمی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: 600 مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان در ماه های فروردین و اردیبهشت صورت گرفت و 37 مورد تخلف صنفی نیز ثبت شد.
وی افزود: در این بازرسی ها که توسط بازرسان و کارشناسان صنعت، معدن و تجارت به طور مستمر از واحدهای صنفی در قالب 217 مورد گشت مشترک با سازمان های مرتبط انجام شد پس از شناسایی واحدهای متخلف، پرونده برای رسیدگی و صدور رای به تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع شد.
رحیمی تاکید کرد: تخلفات صورت گرفته شامل کم فروشی یا گران فروشی، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور خرید بود که پس از ارجاع و رسیدگی به پرونده ها در تعزیرات حکومتی، متخلفان به پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شدند.
وی گفت: در این مدت 160 مورد شکایت و گزارش مردمی از تخلف واحدهای صنفی نیز به سامانه ستاد خبری صنعت و معدن 124 اعلام شد که توسط بازرسان و کارشناسان این اداره مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چرداول از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی اصناف مراتب را به سامانه 124 گزارش کنند.
چهار هزار واحد صنفی، صنعتی، تولیدی در شهرستان 67 هزار نفری چرداول فعالیت دارند.
7176/6034

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واحدهای صنفی متخلف چرداول 300 میلیون ریال جریمه شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات