پاشازاده:استقلالی ها لیاقت قهرمانی دارند

مهدی پاشازاده، در چهارمین حضور خود در دسته دوم فوتبال ایران، این بار به دنبال حضور گاز جم در دسته اول است تا چهارمین تیم را نیز به لیگ دسته اول برساند و از این لحاظ رکورد جالب توجهی را به نام خود کند. ورزش سه: مهدی پاشازاده، در چهارمین حضور خود در دسته دوم فوتبال ایران، این بار به دنبال حضور گاز جم در دسته اول است تا چهارمین تیم را نیز به لیگ دسته اول برساند و از این لحاظ رکورد جالب توجهی را به نام خود کند. البته او اینبار برای رساندن گاز جم به لیگ دسته اول کار تقریبا دشواری را پیش رو دارد و باید در زمین نفت و گاز گچساران حداقل یک امتیاز کسب کند تا ضمن پشت سر گذاشتن این تیم به لیگ دسته اول راه یابد. آنها در بازی رفت و در دیداری جنجالی در زمین خود به برتری رسیدند و امیدوارند اتفاقات آن بازی در گچساران تکرار نشود.

شاگردان پاشازاده در بازی رفت و بعد از پیروزی با هجوم طرفداران نفت و گاز گچساران مواجه شدند و شیشه های اتوبوس آنها شکسته شد. پاشازاده ضمن ابراز نگرانی از این موضوع گفت: اکنون موضوع بردن و باختن نیست بلکه مرگ و زندگی است در بازی رفت در خانه ما توانستیم در یک بازی زیبا و البته نفسگیر بازی را ببریم اما رفتار هواداران این تیم ما را منغلب و متعجب کرد چرا که در خانه خودمان ما را کتک زدند و ما ٤٥ دقیقه در زمین ماندیم و در نهایت به لطف نیروی انتظامی از زمین خارج شدیم خواسته من از مسئولین برگزاری بازی برگشت این است که آیا جان انسانها ارزش دارد یا نه؟ اگر این اتفاقات که در شهر ما افتاد در زمین گچساران بیفتد و اتفاقی برای بازیکنان رخ دهد چه کسی پاسخگو است به عقیده من مسئولین زحمتکش فدراسیون و نیروهای امنیتی باید فکری به حال این بازی بکنند چرا که همه چیز فوتبال نیست و فرنگ ایران و همجنین جان انسانها ارزشمندتر از برد و باخت است.

دیدار دو تیم نفت و گاز گچساران و گاز جم روز سه شنبه ساعت ١٧.٣٠ در زمین نفت و گاز گچساران برگزار خواهد شد.

پاشازاده در مورد بازی استقلال در فینال حذفی افزود: آرزوی من قهرمان شدن استقلال در جام حذفی است چراکه هواداران آبی لیاقتشان شادی و خوشحالی است و من دوست دارم با قهرمانی تیم محبوبم استقلال هواداران با معرفت این روزهای استقلال را خوشحال ببینم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاشازاده:استقلالی ها لیاقت قهرمانی دارند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات