وزیر خارجه بحرین و عربستان از مرز توهم به دیوانگی رسیده اند!

هرچه زمان می گذرد گویی توهم برخی حکام کشورهای حاشیه خلیج فارس از حد نرمال خود بالاتر می رود و بیم آن می رود که در مدت زمان کوتاهی این توهم به جنون از نوع حاد آن تبدیل شود. شکست پیاپی این کشورها در میدان های نبرد سوریه، عراق و یمن آن ها را به مرز دیوانگانی رسانده است که هیچ راهکاری برای برون رفت از این وضعیت برای خود متصور نیستند.

به گزارش«»، دیگر هیچ کس به حامی اصلی ترویست بودن این کشورها شکی ندارد. حتی اخیراً امریکایی ها نیز این موضوع را که تروریسم حاصل بذر سعودی ها است را به صراحت بیان می کنند. اما همه این موضوعات باعث نمی شود که این کشورها به خصوص حکام عربستان و همچنین حکام کشور ریز ذره ی بحرین که روزگاری یکی از استان های ایران بوده است؛ دست از ادامه حماقت خود بردارند.

سعودی ها در این مدت از هر مکر و حیله ای برای آشفته و متشنج کردن منطقه فروگذاری نکرده اند و کشورهای سوریه، یمن و عراق را در معرض ناآرامی قرار داده اند و همه نوع امکانات خود را برای حمایت از تروریست های افراطی به کار گرفتند اما به هیچکدام از اهداف شوم خودشان دست پیدا نکرده اند. در این راه نیز عربستانی ها جیره خواران کوچک را برای خالی نبودن عریضه همراه خود کرده اند. در میان این جیره خوران کوچک جزیره ذره بحرین نیز دیده می شود که در این راه همه نوع همراهی را با اربابان سعودی خود می کنند.

چند روز پیش بود که در اظهاراتی مضحک عادل الجبیر وزیر امور خارجه سعودی ها حضور «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس ایران در بغداد را موضوعی منفی دانسته بود و همچنین ادعا کرده بود که قاسم سلیمانی، سپاه پاسداران و سپاه قدس در لیست تروریست ها قرار دارند.

این اظهارات به قدری مضحک بود که فقط سخنگوی وزارت امور خارجه به صورت گذار به آن پاسخ داد. اما دوباره امروز شاهد بودیم که خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه بحرین در همراهی کورکورانه از ارباب سعودی خویش اظهارات مضحکی را در تویتر خود بیان کرده است.

وزیر خارجه بحرین در حساب توییتر خود نوشت است: «خدا به داد مردم عراق برسد. آنها میان تروریسم داعش، آتش قاسم سلیمانی و بسیج فرقه گرای ملعون گیر کرده اند.»

اما به وضوح مشخص است که چرا عربستان و نوکر بی مزد و مواجب آنها بحرینی ها تا به این اندازه عصبانی هستند و این اراجیف را بر زبان می رانند. در روزهایی که سعودی ها از یک سو به گروه های تروریستی داعش کمک لجستیکی می کردند و از سوی دیگر برخی گروه های مخالف عراقی را علیه دولت قانونی در بغداد می شوراندند؛ در تازه ترین حملات به داعش در فلوجه که با همکاری سردار سلیمانی و نیروهای بسیج مردمی انجام می شود، گروه های تروریستی متحمل خسارت های سنگینی شده اند.

در واقع امروز سعودی ها و برخی حکام جیره خوار به قدری در باتلاق تروریست های منطقه که خود آنها را پرورش داده اند گیر افتاده اند که هرچه بیشتر تلاش می کنند؛ بیشتر فرو می روند. همین باعث شده است که به جای اینکه چاره ای برای برون رفت از این وضعیت کنند، اقدام به انتحار و خودکشی از ترس مرگ می کنند.

وزیرخارجه بحرین و عربستان در حالی نگران مردم عراق هستند که متاسفانه تروریست ها در عراق و سوریه با پول های نفت این دو کشور علیه مردم و خاک این کشور جولان می دهند و صدها هزار نفر از مردم بی گناه این منطقه در آتش کینه و غضب این تکفیری ها جان خودشان یا خانه و کاشانه خود را از دست داده اند.

بحرین و عربستان که مدد دلارهای نفتی چند صباحی است توانسته اند برای خود کاخ های پوشالی فراهم کنند؛ در این سال ها متوهم شده اند که دنیای امروز نیز به مانند جامعه های قبیله ای آنها است که می توانند در آن هر جنایتی را انجام دهند و از هیچ کس صدایی درنیاید. اما بدون شک این دوران نیز به زودی از میان خواهد رفت و صبح آغاز خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر خارجه بحرین و عربستان از مرز توهم به دیوانگی رسیده اند!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات