بیماران عربستانی کولر همراه خود بیاورند! +عکس

العالم: در این عکس که در صفحه "نحو الحریه" (به سوی آزادی) منتشر شده، همراهان یک بیمار به دلیل خراب بودن کولر بیمارستان، مجبور شده‌اند با خود کولر بیاورند. کاربران سعودی با تمسخر سند چشم انداز 2030 این کشور که از سوی "محمد بن سلمان" فرزند پادشاه و جانشین ولیعهد اعلام شده، بالای این عکس نوشته‌اند: در کدام یک از کشورهای دنیا بیمار باید به دلیل خراب بودن سیستم تهویۀ بیمارستان، کولر خود را از خانه به همراه بیاورد!!!کاربران سعودی در این صفحه همچنین در مطلب دیگری تأکید کردند: دولت مدعی است که سند چشم انداز 2030 سعودی بر اصلاح امور این کشور استوار است، درحالیکه شمار بسیاری از فعالان در زندان هستند.

در یکی دیگر از مطالب صفحه "نحو الحریه" آمده است: آنان مدعی هستند که درهایشان به روی شهروندان باز است، درحالیکه واقعیت این است که فقط در زندانها باز است و بقیه درها بسته است.

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بیماران عربستانی کولر همراه خود بیاورند! +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات