دو نیم کردن دقیق اشیا مختلف با واترجت

مطمئنا نصف کردن دقیق و بدون تخریب هر چیزی یک کار سخت به حساب می‌آید اینکه بتوانید دقیقا مانند یک تیغ تیز یک شی با هر جنسی را دقیقا نصف کنید شاید غیرممکن به نظر برسد اما مطمئنا با دیدن ویدئوهای زیر به این نتیجه می‌رسید که این کار تنها از پس یک دستگاه واترجت قوی بر می‌آید! فارنت: آیا می‌دانید با نگاه کردن اشیا مختلف مثل کفش، تفنگ ایرسافت، چوب گلف یا حتی یک اسپیکر کامپیوتر که از وسط به دونیم تقسیم می‌شوند چه چیزی را می‌آموزید؟ اینکه در این‌گونه اشیا فضای زیادی وجود دارد و حتی بعضی آن را یک اثر هنری توصیف می‌کنند!

مطمئنا نصف کردن دقیق و بدون تخریب هر چیزی یک کار سخت به حساب می‌آید اینکه بتوانید دقیقا مانند یک تیغ تیز یک شی با هر جنسی را دقیقا نصف کنید شاید غیرممکن به نظر برسد اما مطمئنا با دیدن ویدئوهای زیر به این نتیجه می‌رسید که این کار تنها از پس یک دستگاه واترجت قوی بر می‌آید!

با دیدن این ویدئوها هم چنین متوجه فضای خالی درون اشیاء می‌شویدکه دقیقاً کنار قسمتی از شیء که در حقیقت کاری را انجام می‌دهد، قرار گرفته‌انذ. نکته دیگری که یاد می‌گیرید این است که نصف کردن چیزهای مختلف با آب لذت عجیبی دارد! توصیه می‌کنم ویدئوهای بالا را حتما تماشا کنید!

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: دو نیم کردن دقیق اشیاء مختلف

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دو نیم کردن دقیق اشیا مختلف با واترجت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات