پیروزی جنجالی لبدوف و شکست سارگوش و باتیروف

به گزارش خبرگزاری مهر، در وزن ۵۷ کیلوگرم ویکتور لبدوف قهرمان جهان در دیدار فینال موفق شد، الکساندر بوگومایف را شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.، در این وزن جمال اوتار سلطانوف و ارژن تیوترین مشترکا به مقام سوم رسیدند.

از حوادث مهم  دیدارهای این وزن جنجال در مسابقه مرحله یک چهارم نهایی بین لبدوف و اسماعیل موسکایف از داغستان بود که در حالی که مسابقه با نتیجه ۴ بر ۳ به نفع لبدوف به پایان رسید، اما اشتباهات تاثیرگذار داوری در این مسابقه باعث شد که درگیری‌ها تا دو ساعت به طول بیانجامد. یاکوتسک محل برگزاری مسابقات، زادگاه ویکتورلبدوف است.

همچنین شکست نریمان اسرافیلوف مقابل جمال اوتار سلطانوف و برتری بوگومایف مقابل سلطانوف از دیگر حوادث مهم این وزن بود.

در وزن ۶۱ کیلوگرم ایگور پونوماریف با پیروزی مقابل ویکتور راسادین به عنوان قهرمانی دست یافت و نورجان اسکرابین و داشا شاراستپانوف سوم شدند.

در وزن غیر المپیکی ۷۰ کیلوگرم نیز زائوربک سیداکوف با برتری مقابل رادیک والیف به مقام نخست رسید.، در این وزن ایدوس گینیاتولین و آلبیک آکبایف مشترکا سوم شدند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز انور گدویف دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۵ در دیدار فینال موفق شد با شکست دنیس چارگوش قهرمان جهان به مقام قهرمانی برسد و آتساماز ساناکوف و هوسیف سویانچایف مشترکا به مقام سوم رسیدند. شکست کاخابر هوژبتی مقابل دنیس چارگوش و حبیب باتیروف مقابل آقایف از نتایج مهم کشتی های این وزن بود

در وزن المپیکی ۸۶ کیلوگرم آنزور اوریشف مقابل الکساندر زلینکوف به برتری دست یافت و قهرمان شد. در این وزن که عبدالرشید سعداله یف قهرمان روسها از کشتی گرفتن معاف بود، شامیل عبدالرحمن اف و ولادیسلاو والیف سوم شدند.

در وزن المپیکی ۱۲۵ کیلوگرم نیز موحامزی ماگمدوف با شکست بخان دوکایف قهرمان شد، بالدان سیژیپوف و آنزور خزریف نیز نفرات سوم این وزن بودند.

رقابتهای اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم رقابتهای قهرمانی کشتی آزاد روسیه فردا برگزار می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیروزی جنجالی لبدوف و شکست سارگوش و باتیروف» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات