اقتصاد مقاومتی محور اجرای برنامه های شرکت برق قرار گیرد

به گزارش خبرنگار ایرنا، مصطفی نجفیان روز شنبه در اولین نشست کمیته اقتصاد مقاومتی شرکت برق استان در سنندج گفت: راهبرد اقتصاد مقاومتی که در سال های اخیر مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفته می تواند در راستای پیشرفت اقتصاد کشور بسیار راهگشا باشد و لازم است تمام دستگاه ها با محوریت اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.
وی افزود: با توجه به ابلاغ وزارت نیرو در جهت اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی، کمیته راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی در شرکت با حضور مدیران ارشد جهت همسو کردن سیاست ها و اولویت ها با مصوبات ابلاغی اقتصاد مقاومتی تشکیل شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان اظهار کرد: تعیین نحوه اجرای اهداف و پروژه های اولویت دار ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دستور کار این کمیته قرار گرفته و برنامه های سالیانه شرکت نیز بر اساس آن تدوین می شود.
وی تاکید کرد: براساس برنامه های وزارت نیرو در موضوع اقتصاد مقاومتی در صنعت برق به کاهش تلفات به 10 درصد مورد تاکید قرار گرفته است و در این راستا برنامه ریزی شرکت رسیدن به رقم 9 درصد در پایان سال 95 بوده و برنامه ریزی برای رسیدن به این رقم در حال انجام است.
نجفیان با بیان اینکه اجرای سیستم AMI شروع هوشمند سازی برق جزو طرح های اولویت دار وزارت نیرو در برنامه های اقتصاد مقاومتی است گفت: در این راستا نصب بیش از چهار هزار فقره کنتور هوشمند برای تمامی مشترکین دیماندی بالای 30 کیلو وات در دستور کار شرکت قرار گرفته است.
وی فرهنگ سازی در خصوص مدیریت مصرف برق را یکی از مصادیق مهم اقتصاد مقاومتی دانست و بر اجرای به موقع برنامه های مدیریت مصرف به ویژه در فصل تابستان پیش رو تاکید کرد.
7348/6108

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقتصاد مقاومتی محور اجرای برنامه های شرکت برق قرار گیرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات