فعالیت های صندوق ذخیره فرهنگیان باید رضایت اعضا را جلب کند

به گزارش خبرنگار ایرنا رشید قربانی روز شنبه در نشست مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با فرهنگیان استان کردستان در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) سنندج افزود: این صندوق سال 74با هدف تامین رفاه و آسایش فرهنگیان و ارتقای سطح منزلت و معیشت آنان راه اندازی شد و فرهنگیان انتظار دارند این صندوق در این حوزه ها فعالیت ملموس تری داشته باشد.
او خواستار افزایش تعداد فرهنگیان به عنوان عضو صندوق ذخیره شد و گفت: هرچه سرمایه این صندوق بیشتر باشد امکان ارایه خدمات بهتر و بیشتر وجود دارد.
وی همچنین بر مدیریت و برنامه ریزی در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برای کسب سود و منفعت بیشتر برای اعضای صندوق تاکید کرد و گفت: در استان کردستان در حوزه درمان و ارتقای سطح رفاهی فرهنگیان نیاز به سرمایه گذاری موسسه صندوق فرهنگیان داریم.
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان بر شفاف سازی و اطلاع رسانی فعالیت های صندوق ذخیره فرهنگیان نیز تاکید کرد و آن را یکی از موارد ضروری دانست و گفت: اعضای این صندوق حق دارند از روند فعالیت ها وعملکرد آن مطلع شوند.
قربانی به سرمایه گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان کشور در دو پروژه تولیدی شامل پتروشیمی بیجار و پالایشگاه مریوان در استان کردستان اشاره کرد و خواستار افزایش سرمایه گذاری های این صندوق در استان شد.
استان کردستان حدود 26هزار فرهنگی دارد.
3033/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فعالیت های صندوق ذخیره فرهنگیان باید رضایت اعضا را جلب کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات