شرکت تعاونی توسعه عمران باعث جهش در توسعه کشور می شود

مجتبی بوربور روز شنبه در نشست مشترک مسئولین شهرستان ورامین جهت تشکیل شرکت تعاونی توسعه عمران که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار کرد: شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستانی، از مصوبات سال 1388 مجلس شورای اسلامی است که با تشکیل آن، شاهد رشد و توسعه فزاینده شهرستان خواهیم بود.
وی گفت: طبق قانون، شرکت تعاونی توسعه عمران با عضویت نیم درصد از جمعیتی که در شهرستان سکونت داشته و یا اشتغال دارند تشکیل می شود و باید با برنامه ریزی مناسب، زمینه شکل گیری این شرکت تعاونی مهم که در اصل مردم صاحبان اصلی آن هستند فراهم شود.
وی افزود: شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستانی با هدف تسریع بخشیدن به رشد و توسعه شهرستان ها، هدایت منابع مردمی به بخش های تولیدی و بسترسازی برای ورود بخش های تعاونی به فعالیت های اقتصادی تشکیل می شود.
بوربور تأکید کرد: تشکیل این شرکت تعاونی در اصل محقق کننده سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی است.
وی بیان داشت: بسیاری از پروژه های عمرانی می تواند توسط این شرکت تعاونی اجرا شده و از سود این فعالیت ها تمامی اعضا برخوردار شوند.
معاون فرماندار ورامین از کلیه مسئولان به ویژه ادارات کار، تعاون و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت خواست تا با احصاء اطلاعات افراد، نسبت به ارائه راه کارهای عملی جهت تشکیل این شرکت تعاونی اقدام کنند.
شهرستان ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرکت تعاونی توسعه عمران باعث جهش در توسعه کشور می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات