رویکرد دولت تدبیر و امید حمایت از صنایع واقتصاد داخلی است

پرویز کولانی روز شنبه در بازدید از شهرک صنعتی شباب به همراه مدیر کل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام گفت: یکی از بخش های اقتصادی مهم کشور صنعت می باشد که دولت دکتر روحانی در جهت رونق تولید، ایجاد کسب و کار و اشتغالزایی کارهای بزرگی انجام داده است و ازآن حمایت می کند.
وی گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از شهرک ها و نواحی صنعتی چرداول در سال جاری از سرمایه گذاری و ایجاد شغل برای جوانان در این واحدها پشتیبانی کامل می شود .
فرماندار چرداول گفت: یکی از رویکردهای دولت در سال اقتصاد مقاومتی حمایت از صاحبان صنایع کوچک و متوسط است و اجرا و عملیاتی کردن این رویکرد و برنامه را برای خود یک تکلیف می داند.
کولانی با بیان اینکه در شهرک صنعتی شباب و سرابله 70 درصد از واحدها فعالیت دارند تاکید داشت: احیای
صنایع راکد، تکمیل پروژه های صنعتی، جذب و فراهم کردن زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرک
های صنعتی از اولویت های مهم دولت در چرداول می باشد.
شهرستان 67 هزار نفری چرداول دارای 3 شهرک صنعتی شباب، سرابله و هلیلان است.
7176/6034

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رویکرد دولت تدبیر و امید حمایت از صنایع واقتصاد داخلی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات