آیا تلگرام یک میلیارد دلار می ارزد؟

اصلا جای تعجب نیست اگر بشنویم که گوگل پیشنهاد ۱ میلیارد دلاری به مدیر عامل تلگرام بدهد. امروز در جراید روسی زبان شایعه ای خوانیدم که گوگل به ازای همکاری یک ساله با اپ تلکرام حاضر است یک میلیارد دلار پرداخت کند!

آیا تلگرام یک میلیارد دلار می ارزد؟

ممکن است گوگل در زمینه جستجوی سلطان کنونی در میان تمامی صفحات جستجوگر در اینترنت باشد اما، در زمینه ابزار های ارتباطی آنچنان مسیر صحیحی را در پیش نگرفته و با قطعیت می توان گفت که شکست های پیاپی در این زمینه از گوگل در ایجاد بستر های ارتباطی یک بازنده ساخته است. ابزار های نظیر Google+، Google Chat و حتی Hangouts که ابزارهای مختلف گوگل برای ارتباط بوده اند از خیلی وقت پیش تا کنون همراه کاربر ها هستند.

اصلا جای تعجب نیست اگر بشنویم که گوگل پیشنهاد ۱ میلیارد دلاری به مدیر عامل تلگرام بدهد. دیروز در جراید روسی زبان شایعه ای خوانیدم که گوگل به ازای همکاری یک ساله با اپ تلکرام حاضر است یک میلیارد دلار پرداخت کند!

تلگرام می گوید که روزانه بالغ بر ۱۰۰ هزار کاربر فعال دارد و عمده تمرکز این برنامه پیام رسان بر روی خفظ حریم خصوصی کاربر هاست و در ضمن به عنوان یکی از پیشرو ها در زمینه سیستم های تعاملی نوشتاری "bot” ها شناخته میشود.

در گفتگویی که خبرنگار TNW با یکی از مدیران ارشد تلگرام داشته اعلام شده است که جریان و خبر این پیشنهاد یک شایعه محض است و کاملا از سوی تلگرام کذب اعلام شده است و تاکنون هیچ مذاکره ای میان گوگل و تلگرام راجع به این جریان روی نداده است.

راجع به جزییات از روش درآمدی تلگرام منابع موثقی در دسترس نیست ولی خوب میدانیم که این اپ به خوبی توانسته در مقابل اپ قدرتمندی همچون Whatsapp قد علم کند. در مقابل واتساپ هم بیکار ننشسته و به تازگی رمزنگاری خاص خودش را به اپ گفتگویش اضافه کرده است.

بدون شک اگر چنین شایعه ای صحت داشته باشد می تواند از تلگرام با پشتیبانی گوگل یک ابزار همگانی و فراگیر بسازد که هیچ رقیبی نداشته باشد.

منبع: نت نوشت

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فناوری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیا تلگرام یک میلیارد دلار می ارزد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات