ضرورت اعلام برائت و انزجار فعالان حوزه زنان از عملکرد شادی صدر

به گزارش خبرنگار مهر، متن زیر یادداشتی از توران ولی مراد، مدیر شورای همکاری های زنان است که علیه عملکرد شادی صدر در توهین به مقدسات اسلامی نگاشته شده است. در ادامه متن این یادداشت را می خوانید؛

تصویری که شادی صدر از خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرد به همراه توضیحاتی که بر آن ها گذاشته راه هر گونه توضیح و تفسیری در اسلام ستیزی و عناد با شیعه را برای او بسته است.

از این رو که این عنصر در جامعه مسلمان خود را فعال حقوق زنان معرفی کرده بود بر کلیه نیروهای فعال امور زنان اعلام برائت و انزجار از عمل او لازم است. امکانات و شرایط و فرصت های عمل صحنه هایی هستند که افراد خود را شفاف تر علنی می کنند. این عمل او نشان می دهد که او بر مسائل و مشکلات زنان سوار بود تا به اهداف خود که عناد با اسلام و شیعه و نظام اسلامی است دست یابد.

اعلام انزجار و برائت از این علمکرد شادی صدر توسط فعالان حوزه زنان اعم از اصولگرا، اصلاح طلب و حتی نیروهای جنبش زنان از این رو لازم است که او خود را از فعالان حوزه زنان معرفی می کرده. او نشان داده است که به عنوان فردی اسلام ستیز و معاند با اسلام و شیعه مسائل و مشکلات زن مسلمان برایش ابزاری جهت دستیابی به اهداف سیاسی و غیر اسلامی و غیر انسانی خودش بوده است.

ملت ایران مسلمان، شیعه، عاشق امام حسین(ع) و خادم خادمین اباعبدالله(ع) و یاران اوست. از این رو فارغ از جریانات سیاسی اعلام برائت از این عمل شادی صدر نه به معنای بزرگ کردن او بلکه به معنای انزجار از کسانی است که اسائه ادب به این ساحت مقدس می کنند.

در حوزه زنان افراد، طیف ها و جریانات مختلف وجود دارند که به لحاظ نظری، تعیین موضوع برای فعالیت، زاویه نگاه و روش مطرح و پی گیری کردن موضوع با این که با هم تفاوت هایی دارند ولی برای رفع مشکلات زنان در داخل نظام اسلامی تلاش می کنند. لازم است تا همه نیروهای فعال در حوزه زنان اعم از اصولگرا و اصلاح طلب و جنبش زنان و فعالین مدنی از این عملکرد شادی صدر اعلام برائت و انزجار کنند تا معلوم شود که مبنای کارشان نه مخالفت با اسلام و نظام اسلامی بلکه رفع مشکلات زنان است و با اسلام ستیزان و معاندان انقلاب اسلامی هم پیوند ندارند.

ترحم برانگیز است اگر به گونه ای پیش رود که مردم عادی در اعلام انزجار و برائت از عمل حتاکان و بی ادبان از کسانی که ادعای سخنگویی و راهبردی و پرچمداری و ادعای فعالیت برای زنان را دارند پیشی بگیرند. سخنگویان و مدعیان راهبری زنان که از عملکرد اسلام ستیز معاند شیعه تبری نجوید قطعا از دل مردم که منزلگاه عشق حسین (ع) است بیرون خواهند رفت. 

در زیارت عاشورا می خوانیم «اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَكُمْ وَحَرْبٌ لِمَنْ حارَبَكُمْ وَ وَلِىٌّ لِمَنْ والاکُمْ وَعَدُوٌّ لِمَنْ عادٰاکُمْ»، یعنی با هر آن که با تو در یاری است یار هستم و در جنگ هستم با هر که با تو در جنگ است و دوست کسی هستم که با تو دوست است و دشمن هستم با کسی که با تو دشمن است.

محکوم کردن عمل شادی صدر نه از سر بحث حقوق بشر که از نگاه اسلام خواهی و عشق حسین (ع) و ولایت اوست. این گوی و این میدان برای عمل کسانی که تا دیروز با شادی صدر به اسم فعالان حوزه زنان در یک طرف بودند. تا دیر نشده از این اسلام ستیز و معاند شیعه اعلام انزجار کنند تا در میان ملت مسلمان و برای سخن گفتن از طرف زنان مسلمان برای آن ها جایی باقی بماند.
 

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ضرورت اعلام برائت و انزجار فعالان حوزه زنان از عملکرد شادی صدر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات