اجرای طرح توسعه تقویت مهارتهای آموزگاران باسوابق كمتر از ۶ سال

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد دیمه ور درخصوص تنوع مدارس در دوره ابتدایی، اظهار داشت: در دوره ابتدایی، مدارس به گونه ای كه در دوره متوسطه مرسوم است، از تنوع بالا برخوردار نبوده و عموماً دولتی هستند و هم چنین درصد نه چندان قابل توجهی غیردولتی و در سطح بسیار محدودی مدارس شاهد هستند، همچنین مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در این دوره ممنوعیت ندارد.

وی به فعالیت ها و برنامه های آموزش وپرورش در حوزه مدارس ابتدایی اشاره كرد و افزود: اجرای برنامه ملی «تدبیر»، اجرای طرح توسعه مهارت های حرفه ای آموزگاران با سابقه كمتر از ۶ سال با هدف توانمندسازی علمی و مهارتی، توسعه نظام آموزشی ۳-۳ با اولویت مدارس پرجمعیت در یک برنامه زمانی ۵ ساله، تغییر در برنامه درسی و محتوای آموزشی دوره دوم ابتدایی بخشی از برنامه های آموزش و پرورش در راستای ارتقای كیفیت محتوای آموزشی است.

دیمه ور ادامه داد: تشكیل مدارس با یک دانش آموز در مناطق محروم، مرزی و عشایری، پیش بینی مزایای فوق العاده ویژه برای معلمان چند پایه و توسعه فعالیت های مناسب آموزشی به منظور كاهش افت تحصیلی در دوره ابتدایی به ویژه پایه اول از دیگر اقدامات معاونت آموزش ابتدایی است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای طرح توسعه تقویت مهارتهای آموزگاران باسوابق كمتر از ۶ سال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات