مظلوم واقع شدن زنجان به لحاظ مطالبه‌گری برای تخصیص بودجه

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا بیگلری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران، به روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان زنجان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این طرح در استان به خوبی اجرا شده است.

وی اظهار کرد: استان زنجان به لحاظ مطالبه‌گری برای تخصیص بودجه مظلوم واقع شده است و به‌واسطه قناعت و نجابت مردم استان این مطالبه کمتر دیده می‌شود. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان به حضور خیرین در حوزه سلامت اشاره کرد و گفت: مشارکت خیرین برای توسعه فضا و تجهیزات در حوزه بهداشت و درمان محرومیت در این حوزه را در استان تا حدودی کاهش داده است.

 بیگلری تاکید کرد: خیرین استان ۲۳ سال پیش برای ساخت دانشکده علوم پزشکی استان همت کردند و امروز این نهال به درختی تنومند تبدیل شده و  در حال حاضر در ۶۰ رشته آموزشی اقدام به جذب دانشجو کرده است.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در حال حاضر جزو دانشگاه‌های تیپ یک کشوری بوده و این امر یک افتخار بزرگ برای جامعه پزشکی استان زنجان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تأکید کرد: خوشبختانه با اجرای طرح نظام سلامت رضایتمندی مردم از نظام درمان و پزشکی بسیار افزایش‌یافته و دریافتی از مردم بسیار کم شده است.

بیگلری تأکید کرد: طی دو سال گذشته و با اجرای طرح نظام تحول سلامت ۳۰ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی استان خریداری‌شده و خرید این میزان تجهیزات پزشکی برای استان زنجان بی‌سابقه بوده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مظلوم واقع شدن زنجان به لحاظ مطالبه‌گری برای تخصیص بودجه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات