رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی افزایش تعامل با صنعت است

میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابیان اینکه تعامل بین صنعت و دانشگاه آزاد در وضعیت مطلوبی قرار دارد گفت: رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی رویکردی مشارکتی در تولید است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، حمید میرزاده دقایقی پیش در جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی که در واحد اراک آغاز شده با اشاره به افزایش تعامل و ارتباط صنعت و دانشگاه آزاد اسلامی در کشور اظهار داشت: یکی از مهمترین مسائلی که باید مورد توجه کشور قرار داشته باشد تعامل بین دانشگاه و صنعت به عنوان یکی از ارکان مهم تولید کشور است که البته این تعامل تاکنون چندان محکم نبود ولی امروز شاهد تعامل قوی و خوبی بین دانشگاه آزاد اسلامی و صنعت کشور هستیم.

وی افزود: امروز این دانشگاه با رویکردی مشارکتی در حوزه تولید درحال پیشرفت است چراکه این تعامل زمینه ساز تولید ثروت مبتنی بر علم است زیرا علمی که منجر به تولید ثروت و بالابردن اقتدار و توان جامعه نشود مفید نیست.

رئیس دانشگاه آزاد تصریح کرد: شکل گیری دانشگاه آزاد اسلامی کمک شایانی در تولید علم و پیشرفت علمی کشور داشته به‌طوریکه اگر دانشگاه آزاد در کشور نبود، چرخه علم کشور با این سرعت حرکت نمی کرد.

این خبر در حال بروز رسانی است...

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی افزایش تعامل با صنعت است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات