زنجان در ‌آلودگی به مواد مخدر و سرقت جزو استان‌های آخر است

حميدرضا شهبازي معاون سياسي امنيتي استاندار زنجان معاون استاندار زنجان با بیان اینکه زنجان در ‌آلودگی به مواد مخدر و سرقت جزو استان‌های آخر است، گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت در سطح استان‌ از جمله طرح‌های موفق بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، حمیدرضا شهبازی ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی منطقه 6 دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اظهار داشت: دست‌اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی و کادر حوزه سلامت و درمان مجاهدان عرصه سلامت هستند که خدمات آنان قابل ستایش است.

وی با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت و اقدامات دولت و حمایت‌های مقام معظم رهبری برای اجرای دقیق و کامل این طرح تصریح کرد: سلامت و امنیت دو نعمت مجهول هستند که سبب‌ساز توسعه و پیشرفت کشور هستند.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار زنجان شاخصه‌های امنیتی استان را در مقایسه با کل کشور مطلوب گزارش کرد و آن را حاکی از اعتقاد و باورهای عمیق مردم زنجان به ارزشهای دینی و مذهبی دانست.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در زمینه آلودگی به مواد مخدر و سرقت جزو استان‌های آخر هستیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه‌های دقیق و مشخص تهیه شده از سوی دستگاه‌های ذیربط در آینده‌ و با تصمیم‌گیری‌های مدیران و اجرای کامل طرح تحول نظام سلامت شاخصه‌های بهداشتی استان زنجان ارتقا یابد.

شهبازی با اشاره به اهداف وزارت بهداشت در ارائه خدمات آموزشی باکیفیت به مردم گفت: اجرای برنامه‌های آموزشی نیز به منزله دادن اطمینان قلبی به مردم در راستای ارتقا شاخصه‌های سلامت است.

وی اجرای طرح تحول نظام سلامت در سطح کشور را از جمله طرح‌های موفق اعلام کرد و گفت: اجرای این طرح علاوه بر ایجاد رضایتمندی عمومی و ارتقا شاخصه‌های درمان و سلامت شهره جهانی یافته است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زنجان در ‌آلودگی به مواد مخدر و سرقت جزو استان‌های آخر است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات