تردد وسایل نقلیه در خراسان شمالی ۷ درصد افزایش یافت

سعید سبحانی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: طی دو ماه نخست امسال ۱۲ میلیون و ۱۰۸ هزار تردد وسیله نقلیه توسط ۳۸ دستگاه تردد شمار بر خط در محورهای خراسان شمالی ثبت‌شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷ درصد رشد داشته است.

سبحانی افزود: از مجموع ترددهای ثبت‌شده ۱۱ درصد مربوط به وسایل نقلیه سنگین و ۸۹ درصد مربوط به وسایل نقلیه سبك بوده است.

وی تصریح کرد: طی این مدت پرترددترین محور بجنورد به شیروان و كمترین تردد محور را سنخواست به جاجرم اعلام كرد.

مدیرکل حمل‌ونقل پایانه‌های استان خاطرنشان کرد: ساعت اوج تردد درراه‌های خراسان شمالی ۱۰ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ بوده است.

سبحانی گفت: طی دو ماه نخست امسال یک‌میلیون و ۱۷۸ هزار وسیله نقلیه با ۱۸.۷ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته وارد استان شده‌اند.

مدیركل حمل‌ونقل پایانه‌های استان افزود: همچنین در این مدت یک‌میلیون و ۱۲۸ هزار وسیله با ۱۲ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته از استان خارج‌شده‌اند.

وی با اشاره به تخلف ۲۴.۵ درصدی وسایل نقلیه در این مدت افزود: ۸ درصد وسایل نقلیه تخلف سرعت غیرمجاز، نیم درصد سبقت غیرمجاز و ۱۶ درصد نیز عدم رعایت فاصله طولی داشتند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تردد وسایل نقلیه در خراسان شمالی ۷ درصد افزایش یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات