طلاب مانع نفوذ دشمن در ارزش‌های دینی مردم شوند

حوزه علمیه خواهران2 مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری گفت: طلاب و حوزه‌های علمیه با روشنگری مانع نفوذ دشمن در تغییر باورها و ارزش‌های دینی مردم شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حجت الاسلام والمسلمین یدالله رحمانی ظهر امروز در نشست مسئولان کانون‌ها و دفاتر مرکز دانش آموختگان با بیان اینکه تغییر باورها از راهبردهای دشمن برای نفوذ در انقلاب است اظهار داشت: نقش طلاب و حوزه‌های علمیه در تثبیت باورهای دینی و ارزشی مردم ملموس و غیرقابل انکار است.

وی با بیان اینکه هیچ‌گاه نباید از دشمن انتظار کار مثبت و خیرخواهانه داشته باشیم، افزود: به یقین درک هدف دشمن از کارهایی که انجام می‌دهد مانع از فریب ما می‌شود و این نکته‌ای اساسی است که بارها مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه برخی‌ها به دنبال آن هستند که حقیقت دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی را در بین مردم از بین ببرند، بیان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند ما نباید کارهای دشمن را امتیاز آن‌ها در حق خود بدانیم بلکه باید به این باور دست یابیم که قدرت و توانایی‌های بالای امروز کشور سبب شده که دشمن در برابر ما تسلیم و سر تعظیم فرود آورد.

رحمانی نفوذ در انقلاب اسلامی را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های امروز دشمنان برشمرد، خاطرنشان کرد: دشمن برای اجرایی کردن راهبرد نفوذ در کشور3 برنامه اساسی را مدنظر قرار داده است که نخستین راهبرد تأثیرگذاری در مراکز تصمیم‌گذار و تعیین کننده است که دخالت‌های آن‌ها در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی گذشته گواهی بر این ادعا بود.

وی دیگر راهبرد دشمن برای نفوذ در کشور را تغییر محاسبات و مواضع مسئولان برشمرد و تصریح کرد: دشمن می‌خواهد در این بخش نظام را از عناصر قدرت مانند عناصر سیاسی، اقتصادی و نظامی تهی کند و این خطری جدی است.

مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه امروز حوزه‌های علمیه پرچم‌دار منویات رهبر معظم انقلاب هستند، ادامه داد: طلاب و روحانیان باید از فرصت‌های تبلیغی پیش رو به ویژه ماه مبارک رمضان برای تبیین و تشریح خواسته‌های رهبری نهایت استفاده را ببرند و با همه وجود در این میدان قدم بردارند.

رحمانی با اشاره به تازه تأسیس بودن مجموعه دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواهران این استان، گفت: از آنجایی که این مجموعه در آغاز راه قرار دارد بنابراین هماهنگی بین مجموعه‌ها و پیشبرد اهداف کار آسانی نیست که می‌طلبد در این راستا بنیان گذاری صورت گیرد.

وی با تشریح اهداف راه اندازی این مجموعه در حوزه‌های علمیه خواهران استان افزود: هدف از تأسیس مجموعه دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواهران این است که پس از پایان تحصیل طلاب مرکزی باشد که متولی همه امور آن‌ها شود و امور مربوط به طلاب در همه حوزه‌ها را پیگیری کند.

مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه هدف دیگر از راه اندازی این مرکز حضور طلاب و روحانیان زن در عرصه‌های مختلف اجتماع با حفظ کرامت و شأن طلبگی است، خاطرنشان کرد: اعتقاد ما بر این است که تولیت مراکز دینی در سطح استان باید به دانش آموختگان حوزه‌های علمیه سپرده شود و این حق تنها با نشان دادن توانمندی‌ها و قابلیت‌ها بدست می‌آید.

رحمانی بیان کرد: به یقین راه اندازی و فعالیت‌های این مجموعه یک الگوی خوبی برای سایر استان‌های خواهد بود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طلاب مانع نفوذ دشمن در ارزش‌های دینی مردم شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات