تعیین رئیس هئیت جز وظایف ورزشکاران دو و میدانی نیست

هوشنگ ولی پور  در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه اسامی افراد اعزامی به مسابقات جهانی توسط فدراسیون دو و میدانی اعلام می شود، گفت: خانم ها سیفی و طوسی جز لیست اعلام شده نبودند.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی اظهار کرد: اولویت فدراسیون دو و میدانی برای انتخاب ورزشکاران اعزامی به مسابقات جهانی، شانس آنها در کسب سهمیه المپیک است.

وی اضافه کرد: با توجه به این موضوع، مصطفی ابراهیمی که تنها دو ثانیه تا شکستن رکورد جهانی فاصله دارد برای این مسابقات انتخاب شد.

ولی پور تصریح کرد: اعزام ورزشکارانی که نامشان در لیست فدراسیون نباشد، جز وظایف داره کل ورزش و جوانان نیست.  

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی با بیان اینکه مسابقات جهانی این دوره در کشور آذربایجان برگزار می شود، عنوان کرد: به دلیل مجاورت جغرافیایی میزبان با ایران و هزینه پایین سفر به این کشور، دو دونده بانو کشورمان با هزینه شخصی در این سری از مسابقات شرکت کرده اند.  

گلایه مندی از ارسال نامه دوندگان به وزیر ورزش  

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی در پاسخ به سوال مهر مبنی بر علت نامه نگاری جمعی از دوندگان استان به وزارت ورزش گفت: ورزشکاران باید تمام توان خود را بر روی تمرینات متمرکز کنند تا نتایج بهتری کسب شود.

وی با تاکید بر اینکه تعیین رئیس هئیت جز وظایف ورزشکاران نیست، گفت: رئیس هئیت بر اساس آئین نامه تعیین می شود.  

در پایان معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی اظهار کرد: این نامه هیچ تاثیری بر تعیین رئیس هئیت دو و میدانی نخواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعیین رئیس هئیت جز وظایف ورزشکاران دو و میدانی نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات