استاندار قزوین خواستار اقامت فرمانداران در محل خدمت شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، فریدون همتی استاندار قزوین در نامه ای خطاب به فرمانداران و بخشداران خواستار برنامه ریزی و هماهنگی لازم برای اقامت و سکونت در محل خدمت در مدت ۱۰ روز آینده شد.

دربخشی ازنامه استاندار قزوین خطاب به فرمانداران و بخشداران استان آمده است:در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاست های راهبردی دولت تدبیر و امید و تاکید مقام عالی وزارت در خصوص خدمت رسانی بهینه و ایجاد بسترهای لازم در تامین و بهبود شرایط زندگی و ضرورت توجه بیش از پیش به مسائل و مشکلات مردم استان و تلاش در زمینه رفع آنها و نیز سنگینی بار مسئولیت و خطیر بودن وظایف محوله، حضور تمام وقت نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها و بخش ها ضروری است.

در ادامه نامه استاندار قزوین آمده است:در راستای شرح وظایف نمایندگان عالی دولت و نظارت برعملکرد دستگاه های اجرایی و رسیدگی به درخواست های مردمی و پیگیری مطالبات بحقّ شهروندان در جهت استقرار مدیران در شهرستان ها و بخش ها مقتضی است بعد از پایان سال تحصیلی جدید و حداکثر تا پایان تیر ماه سال جاری به اتفاق خانواده محترم در شهرستان و بخش استقرار یافته و نتیجه اقدام انجام شده به حوزه معاونت سیاسی و امنیتی اعلام شود.

استاندار در این نامه تصریح کرده است: چنانچه فرمانداران وبخشداران در اجرایی شدن این درخواست با موانع و مشکلات شخصی، خانوادگی و اداری مواجه هستند و امکان سکونت برای آنها مقدور نیست لازم است مراتب را حداکثر در مدت ۱۰ روز اعلام کنند تا نسبت به تعیین جانشین اقدام شود.

همتی در این نامه بر پیگیری و انجام اقدام مشابه از سوی معاونت عمرانی استاندار جهت سکونت شهرداران در محل خدمت تاکید کرده است.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار قزوین خواستار اقامت فرمانداران در محل خدمت شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات