تنکابن از توسعه عقب مانده است/پییشرفت مطلوب کلینیک فوق تخصصی

به گزارش خبرنگار مهر، سید امیر حسینی جو عصر شنبه در جلسه شورای اداری تنکابن با گرامیداشت شهادت خلبان سانحه میگ ۲۹ گفت: خصومت‌هایی نسبت به‌نظام جمهوری اسلامی وجود دارد بنابراین باید خود را برای صیانت از انقلاب اسلامی خود را مستحکم‌تر کنیم.

وی با اشاره به بحث جلسه شورای اداری عنوان کرد: این شورا مصوبه هیئت‌وزیران بوده و جلسه‌ای برای هماهنگی ماهانه بین مسئولان به شمار می‌رود تا سیاست‌های شهرستان در آن مطرح شود.

فرماندار ویژه تنکابن بابیان اینکه تغییرات در ساختار جلسات باید صورت گیرد اظهار داشت: بنابراین است که جلسات عمومی یا اول و یا آخر وقت اداری تشکیل شود و جلسات کاربردی مانند اقتصاد مقاومتی نیز عصرها برگزار خواهد شد.

حسینی جو، هماهنگی و نظارت را از وظایف مهم فرمانداری برشمرد و گفت: شهرستانی که بین دستگاه‌هایش تداخل و تضاد وجود نداشته باشد، موفق خواهد بود و انتظار داریم تا دستگاه‌های اجرایی در این زمینه همکاری لازم داشته باشند.

وی اظهار داشت: انتظار داریم تعامل بین دستگاهی برای کاهش هزینه‌ها صورت گیرد زیرا در این صورت حصول نتیجه بیشتر می‌شود.

فرماندار ویژه تنکابن بابیان اینکه در حال حاضر در هر شهرستانی تابلویی به‌عنوان پایتخت مرکبات، کیوی و غیره نصب‌شده است گفت: این تابلوها درواقع بازی کردن با واژه‌ها است.

حسینی جو با اشاره به وجود ۳۲ دهنه کشاورزی اظهار داشت: علیرغم تخصیص نیافتن اعتبار، این سردهنه های کشاورزی بازسازی و مرمت‌شده است.

وی به مبارزه به مواد مخدر اشاره و اضافه کرد: در شهرستان تنکابن ظرف سه ماه اخیر ۱۶۰ کیلوگرم مواد مخدر در چهار مرحله عملیات کشف‌شده است.

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه امنیت اولویت اول ما است تصریح کرد: هرچیزی که مانع امنیت می شود باید با آن مقابله کرد.

وی با اظهار اینکه بیمارستان خصوصی زمینه خدمات رسانی بیشتر را فراهم می کند یادآور شد: کلینیک فوق تخصصی نیز با پیشرفت خوبی در شهرستان در حال اجراست و باید سطح خدمات رسانی بهداشتی را ارتقاء دهیم.

وی عنوان کرد: بیمارستان ۱۶۰تختخوابی مرکز فوق تخصصی جراحی قلب در غرب مازندران به شمار می رود و باید حمایت های ویژه ای از آن شود.

حسینی جو با بیان اینکه تقویت واحدهای تولیدی نیمه فعال از برنامه های دولت است تصریح کرد: در این راستا کارگروهی تشکیل شده است و برنامه ریزی برای بازگشایی دوباره کارخانه خزرخز انجام شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تنکابن از توسعه عقب مانده است/پییشرفت مطلوب کلینیک فوق تخصصی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات