۱۲ هزار و ۸۰۰ دقیقه برنامه اقتصاد مقاومتی در قزوین تولید می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی صدا وسیمای مرکز قزوین، ابوالفضل معصومی فر در این باره گفت: صداوسیمای مرکز قزوین امسال بیش از ۱۲ هزار و ۸۰۰ دقیقه برنامه ی رادیویی و تلویزیونی با موضوع اقتصاد مقاومتی تولید و پخش خواهد کرد.

وی افزود: معاونت صدای این مرکز در قالب برنامه های رادیویی «ما می توانیم»، «کلبه مهر»، «روی خط باشید»، «پنجره شبانه» و «گفتمان» ۵ هزار و ۹۲۲ دقیقه برنامه رادیویی با موضوع اقتصادی مقاومتی تهیه، تولید و پخش خواهد کرد.

معصومی فر بیان کرد: معاونت سیمای مرکز قزوین هم در چارچوب برنامه های «حذف و اضافه»، «روند»، «رنگ زندگی»، «شب های مینودری»، «بی حاشیه» و «باغچه خان بابا» ۶ هزارو ۹۱۰ دقیقه برنامه تلویزیونی با موضوع اقتصاد مقاومتی تهیه، تولید و پخش می کند.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین یادآورشد: همچنین معاونت خبر صداوسیمای مرکز قزوین ۱۰ عنوان برنامه گفتگوی ویژه ی خبری و ۲۷ عنوان گزارش تولیدی با موضوع شعار سال را در دستور کار قرار داده که امسال در این معاونت تهیه و تولید و پخش خواهد شد.

وی اضافه کرد: برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین، در برنامه های پیش بینی شده با موضوع شعار سال با کارآفرینان برتر، فعالان عرصه صنعت، کشاورزی و خدمات در استان گفتگو و نیازها، موانع و مشکلات این گروه را در رسانه منعکس خواهند کرد.

معصومی فر اظهارداشت: همچنین رسانه ملی در استان در برنامه های اجتماعی خانواده نیز اقدام به تبیین مؤلفه های اقتصاد مقاومتی در خانواده و نقش آن در زندگی روزمره خواهد کرد.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۲ هزار و ۸۰۰ دقیقه برنامه اقتصاد مقاومتی در قزوین تولید می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات